Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / На тернопільському летовищі стартував міжнародний фестиваль «Файне місто»

На тернопільському летовищі стартував міжнародний фестиваль «Файне місто»

Цьогоріч на територію вільних людей – «Файне місто» організатори очікують біля 15 тисяч відвідувачів. Біля входу на територію фестивалю вже другий день вишикувані черги. Навіть примхи погоди планам гостей пофестивалити не заважають та не засмучують.

ВІКА

«Ми на «Файному», як можна засмучуватися?! Надіємося на хорошу музику і багато гарних вражень емоцій».

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, один із організаторів фестивалю «Файне місто»

«Цьогоріч ми очікуємо від 12 до 15 тисяч учасників. Хоча лише перша половина першого дня вже 5,5 тис. учасників пройшло через наш вхід. Також вони вже всі практично поселилися. В нас є два великих наметових містечка. Одне платне, яке якщо ви оплатили, то користування душем, дровами вам надається безкоштовно, вода, інше безкоштовне. Всі люди практично вже заселяються в дані містечка».

Вже другий день у містечку, біля наметів та вогню живуть резиденти «Файного» з Тернополя.

СНІЖАНА

«Все дуже добре. Але спали ми чотири години, то дуже погано. Спати було добре, але ми просто не могли заснути. Ми не можемо в очікуванні фестивалю заснути. Ми особисто прийшли на «Crazy Town» і на «Lordi», якраз через ці дві групи. Дуже подобаються».

ВАНЯ

«Головне гарний відпочинок, головне гарна компанія, гарна музика».

Вже ввечері, у перший день фестивалю, за програмою виступи «Рокаш», Mad Heads, Onuka – на головній сцені, Sinoptik та Flëur – на лайт. Покази арт-проектів та кіно – на літературній сцені. Загалом є 6 сцен. А за три фестивальних дні анонсовано має виступити близько восьми десятків виконавців.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, один із організаторів фестивалю «Файне місто»

«Як ви бачете, в цій локації, вже готові приймати гостей і приймають. Окрім цього, вже працюють медпункти, працюють всі сцени. Зараз виконавці на саунд-чеках, тобто, вони перевіряють апаратуру, готуються до виступів. Також відвідувачі наші можуть смачно поїсти. Вже працює повністю спортивна зона».

Хто ще не встиг придбати квитки, може зробити це у будь-який день, на вході до фестивалю. Для зручності доїзду, від Збаразького кільця на летовище і назад щоденно з восьмої ранку до другої ночі курсує автобус.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top