Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині побільшало матерів-героїнь

На Тернопільщині побільшало матерів-героїнь

Вони щасливі мами п’яти і більше дітей, і тепер ще й офіційно «Матері-героїні». Близько трьох десятків багатодітних жительок області зібрали в Фундації ім. Й. Сліпого, аби вручити державні відзнаки та грошову винагороду.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації

«Загалом таке нагородження відбувається з 2007 року і, за цей час, почесне звання «Мати-героїня» отримали понад 6,5 тис. матерів нашої області. Дане звання присвоюється матерям, які виховали 5 і більше дітей. Але виховали, що нормальна сімя, гарно виховані діти і, крім того, діти мають мати більше, ніж 8 років.  Крім того, діти не повинні мати ні судимості, нічого, сім’я має бути вихована нормально, тому що це звання є почесне і тільки матері, які заслуговують, можуть отримати дане звання».

Любов Михалик – мама сімох дітей. Найстаршій доньці – 16, а наймолодшій – лише півтора року. Жінка радить іншим не боятись і народжувати багато.

ЛЮБОВ МИХАЙЛИК, мама 7-ми дітей

«То є файно. Діти дружні, файні, весело в домі, не скучно».

Подібні нагородження відбуваються кілька разів на рік. Минулоріч звання «Мати-героїня» одержало більше восьми десятків матерів з нашої області.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top