Ви знаходитесь: Головна / Новини / Райрада змінила редактора газети «Подільське слово»

Райрада змінила редактора газети «Подільське слово»

Майже без обговорення прийняли депутати районної ради проект рішення, який дозволив мешканцям Петриків видихнути з полегшенням. Нагадаємо, кілька років тривала бюрократична тяганина по розширенню меж села. Люди, які мають там земельні ділянки, зводити будинки не могли, оскільки землю потрібно було спершу включити до населеного пункту та внести зміни до генплану. Всі необхідні погодження у них вже є, процес гальмували лише депутати райради. Тому люди вкотре прийшли на її засідання.

МИХАЙЛО ОЛІЯР, представник громади села Петриків

«І ось зараз остання фаза, вже вона 8 місяців тягнеться. Не можемо ми пройти районну адміністрацію спочатку, а зараз районну раду. Також загальмували на цій стадії питання. Тому будемо сподіватися на позитивне вирішення проблеми».

Рішення і справді було позитивним та швидким. Люди сподіваються, таким же воно буде і у вересні, коли на сесії мають ще раз розглянути питання стосовно розширення меж Петриків. Інше доленосне рішення стосувалося газети «Подільське слово». В порядку денному – звільнення діючого редактора Ганни Макух, попри невдоволення працівників видання та закиди, що це незаконно. Свої аргументи  колектив газети виклав у звернені до голови райради.

АНДРІЙ ГАЛАЙКО, голова Тернопільської районної ради

 «Редакція газети перебуває в процесі реформування, відповідно до нового Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ. Колективом відповідно до цього Закону зроблені необхідні кроки, тому така постановка питання грубо порушує Закон і свідчить про намагання підступним способом звільнити редактора Макух Ганну Миколаївну, ігноруючи позицію трудового колективу. Трудовий колектив вважає звільнення редактора безпідставним».

На посаді редактора «Подільського слова» Ганна Макух пропрацювала 12 років. За її словами, за цей час вдалося вдвічі збільшити тираж видання. Що ж до звільнення, каже:

ГАННА МАКУХ, редактор газети «Подільське слово»

«Таке рішення було б логічним і вже б про нього всі забули, якби воно було поставлене на голосування до 1 січня 2016-го року. Я ніколи не трималася за свою посаду. Свою роботу я люблю. І це надзвичайно складна справа – творити газету. Якщо буду звільнена, значить, так і буде».

Більшістю голосів депутати таки вирішили звільнити Ганну Макух.

АНДРІЙ ГАЛАЙКО, голова Тернопільської районної ради

 «Дякуємо, Ганно Миколаївно, за ті роки праці, які ви віддали району і редакції газети «Подільське слово».

І тут же взялися за призначення нового редактора «Подільського слова». На цю посаду запропонували кандидатуру  Наталії Чапрак, редактора видання «У кожен дім».

НАТАЛІЯ ЧАПРАК, кандидат на посаду редактора газети «Подільське слово»

«Газета «У кожен дім» – вона більш рекламного спрямування, а мені завжди було цікаво писати. Я багато пишу, я добре пишу, просто… До слова, бо читала, в Інтернеті статті з приводу цього, напевно, журналістів з газети «Подільське слово», що не бачили ніде моїх статей. Справді, їх ніде не видно, бо я не підписуюся своїм іменем, але це не важливо. Мені хочеться рости, розвиватися, відкривати в собі щось інше, відкривати щось інше в тій газеті».

Після запитань, депутати взялися голосувати та підтримали кандидатуру Наталії Чапрак на посаду нового редактора. Таким рішенням колектив газети був не задоволений.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

2 коментарі

  1. Правда

    Безпридел який твориться в Тернопільському районі заслуговує на втручання компетентних органів, а саме до влади прийшли хами і злодії та пропихають кругом своїх людей. Те, що призначили нового редактора газети пані Чапрак змова та захист банди злодіїв через медія.Якщо пані Чапрак родичка голови сільської ради с. Підгороднє то це пряма хамська змова тому,що дана сімя замішана в взятках в особливо великих розмірах і земельних оборутках.
    Г А Н Ь Б А !

  2. Землемір із стажем

    Шановний пан Михальчишин працюючи в Держземагентстві творив безпридел із звітностью, а зараз добрався до газети і в рамках девяностих займається рекетом з безграмотним юристом який нічого не знає тільки в каждому селі району отримує ділянки та їх перепродує.Все в районі продали і взялися за медія тому,що будинок і сама редакція це лакомий кусочок. Станом на сьогоднішній день потрібно всі сили докласти щоб цю банду гнати геть.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top