Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополянам пропонують за туристичне фото – приз

Тернополянам пропонують за туристичне фото – приз

В Тернопільській ОДА знають, як заохотити до мандрівок областю. Туристам запропонували взяти участь у конкурсі, де головна умова – зробити фото на фоні туристичного об’єкту Тернопілля і завантажити його на фейсбук. Чим більше тим краще, однак, визначили і 7 обов’язкових місць.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови облдержадміністрації

«Перше місце  – це ми передбачаємо замок родини Синявських м. Бережани. Друге – ратуша м. Бучач, замок князів Збаразьких, Єзуїтський монастир м. Кременець, костел св. Станіслава м.Чортків. На фоні панорами м.Заліщики і Джуринський (Червоногородський) водопад с.Нирків, Заліщицького району».

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник відділу туризму ТОДА

«На фоні яких потрібно сфотографуватися з таким постером. Його можна завантажити на сторінці фейсбук «Тернопільщина туристична», окрім того буде створена окрема група «Тернопілля – скарб незалежної країни». Завантажити і роздрукувати чи в кольоровому чи, можливо, в чорно-білому. На фоні 7-ми обов’язкових об’єктів, а далі вже скільки дозволяє вам ваш ресурс, ваш час, ваша фантазія».

Кількість фото, які можна завантажити у групу «Тернопілля – скарб незалежної країни» – необмежена. Адже, переможцями стануть ті, хто завантажить найбільше фото на фоні туристичних об’єктів із відповідним постером та хештегом. Акція вже стартувала, завантажувати фото можна до 21 серпня.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top