Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни утеплюють будинки з літа

Тернополяни утеплюють будинки з літа

Мешканці багатоквартирного будинку на Чумацькій, 27 знають: готувати сани потрібно влітку. А тому вже взялися за утеплення фасаду своєї будівлі. До початку серпня роботи будуть завершені.

ОЛЕНА ВАВРИК, мешканка будинку на вул. Чумацька, 27

«В цьому будинку кожна квартира має три зовнішні стіни і через це дуже холодно. Люди вирішили зібрати кошти. Частково витратили люди гроші, частково нам надала міська рада і ми утеплили цей будинок.  30% сплачують мешканці,70% дає міська рада. Повна вартість утеплення коштувала 591 тис. грн. Так що можна порахувати, яка частка наша була, яка міської ради. Все ж таки наша частка була зовсім маленькою».

У Тернополі до програми співфінансування загалом вже долучилося 5 будинків. Міський голова Сергій Надал рекомендує подбати про утеплення, як і мешканці будинку на Чумацькій, 27, заздалегідь.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Коли люди до нас почнуть звертатися восени: вересні або жовтні чи листопаді, ці роботи буде або неможливо робити, або дуже важко проводити у зв’язку з погодними умовами. На сьогоднішній день ми вже маємо п’ять проектів, по яких працюємо. Один з цих проектів практично на завершенні, робиться повне утеплення фасаду, разом з мінеральною ватою».

Аби платіжки за опалення взимку не шокували, а приказка – скупий платить двічі не була про тернополян, про енергозбереження варто подбати вже з літа. Зрештою, враховуючи чергове підняття тарифів, витрати окупляться, ймовірно, за один сезон.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top