Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський драмтеатр завершив театральний сезон

Тернопільський драмтеатр завершив театральний сезон

На веселій ноті, а саме комедією «Смішні гроші», Тернопільський драматичний театр ім. Тараса Шевченка закрив доволі насичений театральний сезон.

 БОРИС РЕПКА, в. о. директора Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка

«Ми дуже гарно гастролювали. Ми мали дуже цікаву гастрольну діяльність по регіонах, особливо, Львів. Ми мали такі плідні, гарні гастролі в театрі «заньківчан», вони були у нас. Ми мали дуже плідний такий гарний виїзд, гастрольну діяльність по районах. Сезон цікавий прем’єрами, фестивалем. Це сім колективів були в нашому театрі. Це надихає і, ми знаємо, що наступний сезон, який ми відкриємо, буде такий самий плідний, я думаю, що не менше».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Я хочу подякувати вам від імені всіх тернополян за вдало проведений театральний сезон, побажати гарно відпочити, набратися сил, нових ідей, нових задумів, потішити нас вже восени чудовими прем’єрами, чудовими постановками. І, на завершення, мені, мабуть, Борис Репка три рази нагадував: не забудьте сказати, що міська рада дасть гроші на «Театральні вечори», я підтверджую…»

Проведення «Тернопільських театральних вечорів» заплановане на вересень – з 16 по 25 число. А ще на глядачів чекає чимало нових вистав.

БОРИС РЕПКА, в. о. директора Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка

«Тішимося з того, що будемо мати прем’єру дуже цікаву, таку інтригуючу прем’єру. Власне, нею ми будемо відкривати наш фестиваль, це постановка режисера  нашого театру В’ячеслава Миколайовича Жили «Слава героям!», цікава. Власне, дальше ми плануємо, Олег Петрович, головний режисер «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці! В планах є, бо це дуже така помпезна мала би бути постановка».

До слова, вдалим цей сезон був і для акторів. Зокрема, Президент присвоїв почесне звання «Народний артист України» Іванові Ляховському.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top