Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські ветерани закликають вірян не долучатися до хресної ходи «за русский мир»

Тернопільські ветерани закликають вірян не долучатися до хресної ходи «за русский мир»

Представники «Спілки офіцерів України» та «Всеукраїнського об’єднання ветеранів» переконані, Всеукраїнський хресний хід, який ініціювала Українська православна церква Московського Патріархату – це не лише релігійний захід.

ОЛЕКСАНДР ВАРАКУТА, голова Тернопільської обласної організації ВГО «Спілка офіцерів України»:

«Проти нас діють дуже потужні пропагандистські машини, іде війна. Це війна духовна, економічна, інформаційна, прихований геноцид. Треба називати речі своїми іменами».

ПАВЛО СЛИВКА, голова Тернопільського обласного відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів»:

«Якщо 20% жителів країни в духовному сенсі підпорядковані церкві, центр якої знаходиться в іншій країні – вони не можуть побудувати повноцінної Держави. Ми бачимо маніпуляції – тут вже не релігія, тут політика».

На думку ветеранів та громадських активістів, ця хода може стати причиною конфлікту і вони просять тернополян не долучатися до її завершального етапу, який має відбутися в Києві, 28-го липня.

ВАСИЛЬ ФІЯЛКА, заступник голови Тернопільського обласного відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів»:

«Приватні особи спеціально відслідковують траси, на трасах з’являються машини з невідомими людьми спортивної статури, завантажені. Це робиться ФСБшна пропаганда і Москва хоче зробити нам провокації. Тут є попівське кодло, яке поведе тернопільських людей. То мали ЗМІ попередити, що вони є злочинці, вони грають на руку агресора».

БОГДАН ГОРОДЕЦЬКИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Вони того не розуміють, їм треба розказувати – що ви йдете проти своїх братів і можете зробити такий клімат, що може бути якесь нещастя. Вони можуть наразити на небезпеку самі себе і оточуючих. Як станеться, не дай Боже, яке-небудь нещастя, що принесе нам «рускій мір», то ми маємо ставати на захист наших вулиць, домівок і Батьківщини».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top