Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські рятувальники отримали спецавтомобіль

Тернопільські рятувальники отримали спецавтомобіль

Тернопільські рятувальники поповнили свій автопарк старим-новим спецавтомобілем. Пожежна автодрабина, з висотою підйому 33 метри, раніше служила французьким вогнеборцям.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник Управління ДСНСУ в області

«Місто Тернопіль і область охороняються автодрабинами довжиною висування 30 метрів. Це автомобілі, які, наймолодший 77-го року випуску і змонтовані на шасі автомобілів ЗІЛ-131. Ми сьогодні отримали автомобіль на шасі RENAULT, який економічно набагато ефективніший від ЗІЛів і технічними характеристиками в десятки разів перевищує можливості тих транспортних засобів, які зараз стоять на озброєні наших підрозділів».

І хоч автомобіль не новий, він технічно справний, а на його спідометрі 47 тисяч кілометрів, що для такої техніки небагато, запевняє начальник Управління ДСНС у області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Державною адміністрацією було прийнято програма підтримки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Ми виділили в цьому році майже 1 млн. гривень на покращення матеріально-технічної складової Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Спільними зусиллями ми повернули у Тернопільську область катер «Марс-700». І впевнений, що кожен крок котрий ми сьогодні робимо – це крок осучаснити нашу матеріально-технічну базу».

Також в рамках децентралізації, додає Степан Барна, поставили мету – відновити усі пожежні частини області.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top