Ви знаходитесь: Головна / Новини / У військових частинах Тернопільщини більше тисячі вільних вакансій

У військових частинах Тернопільщини більше тисячі вільних вакансій

Більше тисячі вільних вакансій наразі є у військових частинах Тернопільської області. Частину грошей на відновлення двох із них – у Теребовлі та Чорткові – вже виділили. Однак, тепер важливо ще й набрати достатню кількість кадрів.

Близько 40 мільйонів гривень необхідно на відновлення військових частин у Теребовлі та Чорткові. З них – 13,5 вже виділили. Ремонтні роботи там розпочнуться ближче до осені, запевняє очільник Тернопільщини Степан Барна. До того ж, в планах – і військова частина у Бережанах.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

 «Ми поставили собі за мету відновлення військових частин не тільки в Чорткові і в Теребовлі, а й в Бережанах. Я звернувся до міністра оборони України, а також до Президента України щодо необхідності перепрофілювання в даному випадку спецустанови в Бережанах – колонія, під військову частину. Це дасть можливість ще розквартирувати додатково 500 осіб військовослужбовців на території Тернопільської області, і там умови набагато кращі».

Однак, тепер постає проблема укомплектування частин військовими кадрами. Наразі, завдання по набору на службу за контрактом наша область виконала трохи більше, як на 50%. Більше семи тисяч гривень зарплати пропонують не лише на військові, а й на цивільні спеціальності.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату

«По водіям, це понад 400 водіїв, за дві військові частини. Зв’язківців, в районі 100 чоловік, кухарів, в районі 12 чоловік, кількість міняється практично кожного дня. Музикантів 5 чоловік. Ремонтників, я вже наголошував, це біля 60 чоловік за дві військові частини. І, навіть, такелажники, знову ж таки 22 вакантні посади звичайних хрущиків, яки називається посада «такелажник», і грошове забезпечення від семи тисяч сімдесяти гривень».

Вже відслужив у зоні АТО, тепер планує знову повернутися до військової служби, але вже за контрактом, – Ростислав Легкий.

РОСТИСЛАВ ЛЕГКИЙ, начальник відділу державного реєстру виборців Бережанської райдержадміністрації

«Я думаю, ще місяць відпочину і все-таки підпишу контракт. Я в протитанковому відділенні служив, це артилерія, це суміжні і трошки вчили і по арткоректуванню –  це все, то досвід маю».

Рідні, стверджує чоловік, його вибір підтримують.

РОСТИСЛАВ ЛЕГКИЙ, начальник відділу державного реєстру виборців Бережанської райдержадміністрації

«Це мій вибір, вони поважають і багато хто зі мною служив хлопців, також підписали контракт в себе вдома, також продовжили служити в ЗСУ».

До того ж, за словами військового комісара, для тих, хто вже був у зоні АТО проходити кількамісячні навчання – не потрібно. Вони можуть одразу підписати контракт на службу у 44-й артбригаді.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top