Ви знаходитесь: Головна / Новини / У парку Шевченка облаштують ще один громадський туалет

У парку Шевченка облаштують ще один громадський туалет

У парку Шевченка облаштують оглядовий майданчик та ще один громадський туалет. Тернопільські ресторатори запропонували реконструювати зруйновані сходи, які розташовані за Надставною церквою та облаштувати під ними вбиральню. Аби облаштувати громадський туалет під сходами за Надставною церквою, часу треба не так і багато. Там і раніше він знаходився, каже начальник управління стратегічного розвитку міста  Юрій Дейнека, доки через аварійний стан його не закрили.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку Тернополя

«Він був, але на жаль, він давним-давно припинив своє існування. Тому що ніколи не вистачає коштів на такі справи, але враховуючи, що це дійсно нагальна потреба, особливо в парку, де в нас відбувається основна частина дійств в місті Тернопіль. І ми хотіли б до Дня міста це зробити. Зробити одночасно оглядову площадку, з якої би відкривався гарний вигляд на озеро і це могло би бути якоюсь такою невеличкою туристичною принадою ще міста Тернопіль».

Балансоутримувачем земельної ділянки є управління культури, а сходів – КП «Об’єднання парків». Обидві структури направили листи про те, щоб оголосити конкурс на пошук інвесторів.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку Тернополя

«Рішенням виконавчого комітету було затверджено, точніше, було доповнено перелік інвестиційно привабливих об’єктів на реконструкцію сходів і побудову туалету з оглядовою площадкою. Зараз, після цього рішення ми, управління стратегічного розвитку, буде оголошено відповідний конкурс і будемо чекати протягом приблизно двох тижнів на ідеї, на пропозиції від підприємців і виберемо саме ту пропозицію, яка буде найкращою, найбільш вдалою для міста і для цієї частини міста».

Оскільки об’єкт не складний, необхідний об’єм робіт можуть виконати і за місяць. Аби до Дня міста в Тернополі з’явилася нова громадська вбиральня.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top