Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відгримів четвертий фестиваль «Файне місто»

У Тернополі відгримів четвертий фестиваль «Файне місто»

В неділю на тернопільському летовищі вже вчетверте відгримів музичний фестиваль «Файне місто». Чотири дні різножанрової музики тривали не дивлячись на примхи погоди. 

«Файне Місто» цього року увійшов в топ-10 найбільших літніх фестивалів країни. Більше восьми десятків виконавців з України та зарубіжжя, шість музичних сцен та майже п’ятнадцять тисяч відвідувачів вивели тернопільський оупен-ейр на новий рівень.

СЕРГІЙ ГУМЕНЮК, співорганізатор фестивалю «Файне місто»

«Я думаю, якщо рахувати всіх артистів, фуд-корти, персонал, це близько 3000 людей обслуговує фестиваль. До нас їдуть не тільки з України, цього року так само продавалися квитки з сусідніх країн, з Білорусі, Польщі, з Туреччини, навіть, були квитки, з європейських країн так само купували люди квитки. Я думаю, з часом інформація про фестиваль буде розходитися більше і більше, і буде більше відвідувачів не тільки з України».

Гості з сусідньої Польщі кажуть, на фестивалі подобається атмосфера.

УКАШ, Польща

«Файно, це «Файне Місто», то файно. Більшості гуртів я ще не знаю, але приїхав, щоб дізнатися».

Приїхали фестивалити в Тернопіль і сусіди-франківчани. Вражень, кажуть, назбирали більше, ніж очікували.

НАДЯ, м. Івано-Франківськ

«Враження, навіть, словами не описати. Насправді, не чекали, що буде і народу багато і всі так будуть позитивно ставитися. Всі підірвані, всі розважаються і нема ніяких сутичок, нічого такого нема. Всі групи, навіть, російській сприймають мега-позитивно, просто чудово».

Більше того, Тернопіль надихає до створення україномовних текстів. У цьому нам зізнався лідер гурту «EPOLETS», який виступав у третій день фестивалю.

ПАВЛО ВАРЕНИЦЯ, лідер гурту «EPOLETS»

«Тернопіль був першим містом, котре ми відвідали у західній Україні, після цього почали писати музику на українській мові».

На сцені «Файного міста» одеський гурт виступає не вперше. Окрім перевірених фестивалями хітів, вони виконали композиції з нового альбому «Cult». І хоч тернопільська погода цілий день розчаровували дощем та хмарами, під час виступу «EPOLETS» світило сонце.

ПАВЛО ВАРЕНИЦЯ, лідер гурту «EPOLETS»

«Я насправді боявся, що повториться ситуація з… Ми їхали на бусі і пригадували, як було у 2014-му році, коли йшов дощ, але було круто. Я люблю виступати і на сцені, і також люблю слухати чудові гурти, такі як зараз виступають на Dark Stage».

В різні дні на головній сцені фестивалю звучали також наші Pianoбой, Один в каное, Оркестр ЧЕ, O. Torvald, QARPA, Антитіла, THMK, ONUKA, Mad Heads, «Бумбокс», і молдавські фолк-рокери Zdob Si Zdub, російські Элизиум, PAIN зі Швеції та білоруські Brutto&Ляпис. Враження аудиторії говорять самі за себе:

ОЛЕКСАНДР, м. Балаклія, Харківська область

«Брутто, Bruttо 10 з 10. O. Torvald ще, дуже шикарно виступили».

АНДРІЙ, м. Івано-Франківськ

«Метал – всьо. «Воины света».

НАДЯ, м. Івано-Франківськ

«Brutto – це без конкуренції. Вони запалили сцену. Вони публіку підірвали настільки, що ми йшли з такими емоціями додому. Хотілося, щоб вони виступали ще і ще».

В останній день виступили і анонсовані раніше переможці Євробачення у 2006 році – Lordi.

СЕРГІЙ ГУМЕНЮК, співорганізатор фестивалю «Файне місто»

«Запросили, тривали декілька місяців переговори, ми виконали всі їхні умови».

Для тих, хто не встиг побачити всі виступи на головній сцені, організатори обіцяють,  впродовж року викладати відео на офіційних сторінках.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top