Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військкомат збирає резервістів на збори

Військкомат збирає резервістів на збори

Знову повістки військовозобов’язаним. У військкоматі пояснюють, з вересня на Тернопіллі оголошують збори демобілізованих, які мають бойовий досвід і внесені до списку оперативного резерву. Відбудуться вони на території Волинської та Львівської областей, в трьох бойових частинах.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«На сьогоднішній день в державі мобілізації немає і найближчим часом вона не передбачається. Це політичне рішення, яке приймає Президент України і Парламент України. А зборові заходи – це планові заходи, які були сплановані ще минулого року і вони в ракурсі підготовки частин, підрозділів будуть проведені».

Обласний військовий комісар Володимир Катинський наголошує, збори проведуть для підтримки фахової підготовки військовослужбовців. Аби, в разі необхідності, можна було ними доукомплектовувати підрозділи.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Аналогічні зборові заходи, хочу зауважити, були у нас в червні, і, ви бачите, вже серпень закінчується і мобілізації поки що немає».

Резервістам обіцяють оплатити дорогу до навчальних частин і додому, виплачуватимуть добові. Також, відповідно до військових звань, військовослужбовцям резерву передбачена щорічна грошова винагорода.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top