Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В Борщівській райлікарні оновили травматологічне відділення

В Борщівській райлікарні оновили травматологічне відділення

Оновлене травматологічне відділення відкрили у Борщівській центральній районній лікарні. Перетворення, розповідають у медзакладі, тривало близько п’яти років. За цей час відділення повністю відремонтували та оснастили сучасним обладнанням.

ВОЛОДИМИР ЛУК’ЯНИК, завідувач травматологічного відділення Борщівської районної лікарні:

«Тут було замінено все: електропроводка, вся каналізація, вся сантехніка, всі плитки. Будемо казати, все з нуля було вичищено і зроблено заново. Коли є телевізор, коли є wi-fi, коли людина відволікається від своєї болі, тоді вона скоріше одужує, тоді вона має якийсь настрій».

Наразі у травматологічному відділенні – 20 ліжок. Там працюють троє лікарів-травматологів та 12 осіб середнього та молодшого медперсоналу. До слова, самі працівники теж долучилися до оновлення.

НАТАЛІЯ ЯРЕЩЕНКО, старша медична сестра травматологічного відділення Борщівської районної лікарні:

«Багато прибирали. Всі прибирання, все було на нас. Мили, виносили, заносили. Самі нашивали постільну білизну: наволочки, простині. Подушки дівчата робили. Це в кожну палату, так. Ми собі принесли з дому машинку швейну, в нас є працівниця, яка вміє шити, і от, ми це зробили».  

За словами голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, в подальшому в Борщівській райлікарні планують впроваджувати енергозберігаючі технології, аби заощадити на опаленні приміщень.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Я вважаю, що той стан, в якому перебуває зараз лікарня, достатньо оптимальний для того, щоб надавати медичні послуги вторинного рівня. Одним із проблемних моментів є лікарні енергоефективність. Ми ставимо собі за мету, в наступному році, здійснити максимальне утеплення даного приміщення даної лікарні. В минулому році, в теплий рік, було майже мільйон гривень витрачено на опалення приміщення. Я думаю, що ми будемо працювати в напрямку того, щоб ці показники зменшувати».

До слова, у ремонт травматологічного відділення лікарні вклали півмільйона гривень із місцевого бюджету та ще майже 100 тисяч –спонсорських коштів.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top