Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молодят під тернопільським РАЦСом від прохачів оберігають патрульні

Молодят під тернопільським РАЦСом від прохачів оберігають патрульні

Розділити радість молодят під тернопільським РАЦСом часто приходять і непрохані гості. Вони вас привітають і пісню заспівають, навіть, якщо ви цього не просили і не чекали. Проте за це доведеться заплатити. В іншому випадку – чекайте на свою адресу зовсім нехороших побажань. Люди ромської національності та деякі тернополянки пенсійного віку таким чином підзаробляють.

ОЛЕКСАНДР ЛИЗУН, командир батальйону УПП в м. Тернопіль:

«Скарги є різноманітні. Починаючи від того, що вони заважають людям, які розписуються, біля РАЦСу на Майдані Волі, починають жебракувати, чіплятися до людей. Якщо люди їм не дають якихось там грошей, копійок, пару гривень – починають проклинати людей. Тобто, в людей свято – заважають».

Для того, щоб таких ситуацій було якнайменше біля РАЦСу чергують патрульні поліцейські.

ОЛЕКСАНДР ЛИЗУН, командир батальйону УПП в м. Тернопіль:

«Якщо людям це заважає – мають повне право людське в своє свято викликати патрульних і попросити просто забрати тих людей, проблеми в тому не буде. Я думаю з ними толерантно поспілкуються, пояснять ситуацію, люди зрозуміють і відійдуть просто в сторону. Ми намагаємся посилити виставлення піших патрулів на даній території, а якщо вже немає можливості виставити піший, відповідно, на Майдані Волі, то в будь-який момент може під’їжджати автопатруль. Якщо в них немає завдання вони під’їжджають на ту територію і спостерігають, щоб там був порядок».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top