Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / На Львівській трасі автомобіль злетів з дороги і перекинувся

На Львівській трасі автомобіль злетів з дороги і перекинувся

Сьогодні на Львівській трасі близько 11-ї години Лада з’їхала з  дороги і перекинулась на узбіччі. На щастя, ніхто не постраждав. Водій в автомобілі був один, і вибрався з нього самостійно. Розповідає, їхав у  Тернопіль зі сторони Львова, а водій Ланоса, який створив аварійну ситуацію, рухався в протилежному напрямку.

СЕРГІЙ, водій ВАЗ 21012:

«Людина хотіла розвернутися на трасі. І саме головне, що я, як їхав прямо, я думав, що він в цю сторону, він на своїй полосі, получається, зупинився і почав задом здавати. Йому не хватило для розвороту. І він дивиться на мене і здає собі, я думав, що він зупиниться і я вже в останній момент, ледве-ледве його ззаду обійшов по його полосі. А тепер він вже каже, що я десь із-за повороту вилетів і він мене не бачив».

Водій Ланоса на місці події спілкуватися з нами відмовився.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору комунікації ГУ НП в Тернопільській області:

«Автомобіль Део Ланос, власне, який їхав з Тернополя, вирішив, водій його, забувши вдома документи, вирішив повернутися в Тернопіль, що він і зробив, порушивши ПДР і здійснив розворот. З його слів, він не помітив чи вважав, що ще далеко водій цієї десятки, яка їхала зі Львова. Щоб уникнути зіткнення з Део Ланосом, водій почав різко гальмувати, спочатку його викинуло на зустрічну сторону, потім на праву сторону і вже на обочині він перекинувся».

Працівники державтоінспекції, відтворили схему цієї ДТП, склали адміністративний протокол і попередньо зробили висновок про те, що винуватцем аварії є водій Део Ланоса.

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top