Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Останній місяць літа буде спекотним

Останній місяць літа буде спекотним

«Той, хто шукає в серпні холоду, натерпиться взимку голоду», –  віщує народне прислів’я. Враховуючи те, що прогнозують на останній місяць літа синоптики, голод нам не загрожує. Детальніше про те, з якою погодою до нас прийшов серпень, дивіться у сюжеті.

Загалом останній літній місяць, заявляють синоптики, буде спекотним. Проте на початку серпня, по території області очікують проходження холодного атмосферного фронту.

ІВАННА ЮРКІВ, синоптик обласного центру з гідрометеорології:

«По території області очікуються короткочасні грозові дощі, також місцями сильні зливи, град, під  час гроз шквалисте посилення вітру 17-22 м/с».

У зв’язку з проходженням цього холодного атмосферного фронту, температура повітря в першій половині тижня дещо знизиться.

ІВАННА ЮРКІВ, синоптик обласного центру з гідрометеорології:

«Вночі становитиме 10-15 градусів тепла, денна температура становитиме 22-27.  Надалі на висотах зростатиме гребінь антициклону, область перебуватиме в полі підвищеного атмосферного тиску, істотних опадів не передбачається, температура повітря дещо буде зростати і нічна становитиме 15-20 градусів тепла, денна 28-33».

В цілому у порівнянні з минулим роком, кажуть синоптики, цьогорічні літні температурні показники є вищими. В останній місяць літа опади будуть в межах кліматичної норми, а от температура повітря на 2 градуси її перевищить, прогнозують в обласному гідрометеоцентрі.

 

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top