Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни намалювали прапор відбитками своїх долонь

Тернополяни намалювали прапор відбитками своїх долонь

Сьогодні у Тернополі стартував гастрономічний фестиваль «Вуличний ринок». Оскільки початок дійства співпав із відзначенням Дня прапора, у парку Шевченка влаштували патріотичну акцію «Малювання прапора України».

ВЕРОНІКА ДЯКОВИЧ, співорганізатор фестивалю «Вуличний ринок»

«Ми думали, як так цікаво поєднати початок фестивалю і таке гарне патріотичне свято. Думали над різними варіантами, дійшли до такого варіанту, тобто, де люди самі своїми руками малюють прапор. Це цікаво, весело, люди зможуть в’язати участь в цьому участь, тобто, це таке своєрідне, флешмоб, атракція для людей»

Відбиток своєї долоні на полотні поставили чимало тернополян і вже менш, як за годину, прапор намалювали. Забруднитися, ані дорослі, ані діти, не боялися. Тим більше, фарба для малювання водоемульсійна, тобто, відмивається, як з рук, так і з одягу.

МИКОЛА

«Ідея дуже цікава і дуже оригінальна, раніше такого в місті не було. А долучився я до акції, аби внести якусь свою частку у спільну справу. Це все ж таки спільна справа для наших людей, яка поєднує нас, і показує, що ми згуртовані і можемо щось робити спільно».

ЮЛЯ

«Було дуже цікаво, я такого не пам’ятаю ще, це перший рік, що поставили такий прапор, що його кожен з тернополян міг домалювати самостійно. – А весело було? – Дуже сильно весело. Ми от відмиваємося. Це опше круто».

АРСЕН

«Кажи, я Арсен. – Я Арсен. – А скільки тобі років? – Три. – А як ти робив, розкажи? – Фарбу пхав руки. От трохи не відмилося».

Що робитимуть із намальованим прапором організатори вирішать вже до кінця фестивалю. Нагадаємо, «Вуличний ринок» триватиме до 28-го серпня.

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top