Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни попрощались із мистецтвознавцем Вірою Стецько

Тернополяни попрощались із мистецтвознавцем Вірою Стецько

Сьогодні тернополяни попрощалися із Вірою Стецько – відомим мистецтвознавцем, краєзнавцем та громадським діячем. Близькі пані Віри розповідають, вона була професіоналом у своїй діяльності, хорошою людиною, а з чоловіком – справжнім прикладом подружнього життя.

п. ОЛЯ, двоюрідна сестра Віри Стецько:

«От з чоловіком – це єдине ціле було. Ми так всі ще навіть, бо кожна має сім’ю – ми ніколи не могли… То Віруся, Дмитрусьо… Дуже йому буде важко, нам всім, бо то така доля, що зробиш… Вона 16 майже років боролася з тим…»

На 61-му році життя Віра Іллівна таки не змогла перемогти хворобу.

п. ОЛЯ, двоюрідна сестра Віри Стецько:

«Боролася до останнього, дуже оптимістка була. Я от ще вчора, бо я працюю на швидкій, ще вчора приїжджала, то вона абсолютно ніякого не було такого, чи якоїсь злості на все, ну, я не можу, навіть не знаю, як підібрати слова. Людина – з великої букви».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Скажу відверто – тяжко вірити, що це сталося. Вона завжди була настільки молодою, повною сил, енергії, завзяття. Я знав її особисто, це була дуже щира людина, з відкритим серцем і великою душею. Музейний працівник, мистецтвознавець, людина, яка відкрила всьому світу Пінзеля, яка відкрила Тернопіль і Тернопільщину для всього світу. Нам буде її дуже сильно не хватати. Я сподіваюсь, що пам’ять про неї назавжди залишиться в пам’яті вдячних тернополян».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top