Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни скаржаться на клієнтів візового центру

Тернополяни скаржаться на клієнтів візового центру

Двір – і парковка, і їдальня, і відпочинкова зона, і сміттєзвалище, і навіть туалет. Такі недоліки сусідства із візовим центром у Тернополі, розповідають мешканці навколишніх будинків.

Тернополяни, які мешкають неподалік візового центру, що на вулиці Танцорова, скаржаться, таке сусідство створює для них лише неприємності і вже тривалий час не дає спокійно жити.

п. ГАЛИНА, мешкає на вул. Танцорова, 16

«Візовий центр перетворив наш двір в туалет, стоянку, в робочий кабінет, в їдальню і взагалі в повний бардак. В нас розбили двір повністю, ніхто не ремонтує цей двір. У нас горка скоро впаде сюди, подивіться, яка дорога. Ми не маємо права ні вийти в двір, тому що все заставлено машинами. З горем пополам ми добилися знаку».

Мешканці багатоквартирного будинку на вулиці Танцорова, 16, розповідають, відколи встановили знак заборони в’їзду у  їхній двір, кількість машин дещо зменшилася. Однак, деякі водії вперто не помічають обмеження й надалі паркують свій транспорт під будинком.

п. ГАЛИНА, мешкає на вул. Танцорова, 16

«Коли ми робимо зауваження, реагують дуже неадекватно, грубо, оскорбляють нас. Перш ніж відкривати цей візовий центр, тут мали продумати місце стоянки, туалети, все. А не зробити нас заручниками, щоб тут під кожним кущем хтось стояв, або за машиною, або в наших під’їздах».

Аналогічні скарги і у мешканців інших будинків, які розташовані поряд.

п. ЛІДА, мешкає на вул. Танцорова, 10

«В мене хворий чоловік був, мені треба було кожного дня прати. Я навішаю там на мотузці, а за мотузкою і тим пранням туалет влаштували. То я просто ходила кричала ґвалт, та залізла, я не бачила».

Тернополяни пояснюють, неодноразово викликали поліцію. Але ж це не вихід із ситуації, бо щоразу в установу приїжджають нові люди. Кажуть, зверталися безпосередньо і у візовий центр.

 п. МИХАЙЛО, мешкає на вул. Танцорова, 16

«Візовий центр абсолютно не реагує, вони кажуть, що вони до того нічого не мають. Взагалі-то я просив з якимось, може посадовою особою візового центру, щоб зв’язатися, вони на контакт не йдуть, кажуть звертайтеся до орендодавця. Орендодавець, жіночка, вона так само неадекватна, вона абсолютно не реагує, вона каже, що це її власність, що вона її викупила, вона нічого до того не має, то ваші проблеми і робіть самі, що хочете».

Спілкуватися із журналістами у візовому центрі теж відмовилися, посилаючись на те, що для коментарів їм потрібен дозвіл з посольства. Натомість до знімальної групи телеканалу ІНТБ із претензіями підійшла жінка. Мовляв, кореспонденти стоять на території, яка є її приватною власністю. Представитись вона не захотіла.

«В нас 4 туалети по 20 метрів, 8 унітазів і всі клієнти, які ходять до наших клієнтів вони користуються, а то що тут там ходять, то то не до нас. Ми абсолютно людям не мішаємо. Наші клієнти мають 4 туалети, 8 унітазів. – Але стоянки все ж таки немає для ваших клієнтів? – А стоянки де ми поставимо? Наші клієнти стоянки не мають. – Вони заїжджають у двори до людей. – А це вони нехай не пускають. Стоп. Дивіться. Отам люди возмущалися, поставили знак і ніхто не заїжджає».

Однак, як показує досвід, знак – не перешкода. І поки одні проблеми не помічають, інші змушені й далі терпіти безлад у своїх дворах.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top