Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільських будівельників привітали з професійним святом

Тернопільських будівельників привітали з професійним святом

Традиційно, в другу неділю серпня будівельники відзначили своє професійне свято. Сьогодні кращих працівників галузі вітали у Тернополі.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Знаю, що є стара,  давня приказка про те , що «Бог збудував світ, а все решта збудували будівельники». Десь, напевно воно так і є, тому що завдяки вашій праці наше місто стає ошатнішим, затишнішим, завдяки вашій праці, вчорашні, закинуті місця в Тернополі отримають зовсім новий вигляд, стали цікавими бульварами, де люди мають можливість відпочивати, гарно проводити час. Завдяки вашій праці люди мають рідну домівку».

Відзначили працівників будівельної сфери і податківці.

ПЕТРО ЯКИМЧУК, начальник Тернопільської ОДПІ:

«Саме ви даєте робочі місця, як ніхто, в місті Тернополі, саме ви, робите наше місто найкращим і ви крім того, що забудовуєте місто, також і будуєте бюджет і державного значення і бюджет міста. Це і високі заробітні плати, це і кількість найманих працівників, тому від себе особисто, від всієї служби, дякую за ту високу свідомість в частині сплати  податків. Добра, здоров’я, радості».

Володимир Амброз, працює в будівельній галузі більше 30 років. Чоловік розповідає, свою професію обрав не випадково, вирішив продовжити будівельну династію, адже і його батько, і дядько теж працювали у цій сфері.

ВОЛОДИМИР АМБРОЗ, нагороджений будівельник:

«То є все, то є все моє життя. Самі бачите результати, це на благо міста, на благо родини, на благо і України теж. Я завжди казав, якби не будівництво, то в принципі Тернопіль, розвиток всього Тернополя йде тільки від будівництва, тому що будівництво дає життя всьому Тернополю, всьому бізнесу».

Загалом сьогодні відзнаки одержали близько 20 будівельників та низка будівельних компаній Тернополя.

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top