Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі запровадять іменні стипендії для школярів

У Тернополі запровадять іменні стипендії для школярів

300 гривень – таку суму, у вигляді щомісячної  стипендії, за високі досягнення у навчанні отримуватимуть кращі тернопільські школярі, старанні та обдаровані учні. Таких у місті є близько 80-ти .

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, голова депутатської комісії з питань освіти і науки

 «Ми вперше в історії нашого міста призначили іменні стипендії учням загальноосвітніх шкіл.  Ми маємо 32 школи, котрі подали номінації «Кращий учень школи», адже ми запровадили ще таку окрему номінацію, кожен учень школи, якого запропонувала школа, отримає стипендію в галузі , стипендія міської ради – кращий учень школи . Це по-одному учню від кожної школи. А в галузі наук – це вже не бралося до уваги походження з якої школи, а бралися досягнення самого учня».

По кожній із 17-ти  галузей наук, серед яких історія, біологія, математика, фізика та географія,  обрали по 3 стипендіати. Грошовою винагородою освітяни прагнуть підкреслити досягнення кожного учня, його високі знання, а також додати стимулу боротися за таке заохочення.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Хочу наголосити, що в нас були одинадцятикласники з високими досягненнями, які отримали президентську стипендію, стипендію Кабміну, але зважаючи на те, що вони вже є нашими випускниками, тому брали до уваги матеріали учнів по 10 клас. Це означає, що вже сьогоднішні одинадцятикласники будуть отримувати стипендію».

Обирали кращих з кращих, адже претендентів було чимало, додала Ольга Похиляк.

До слова,  рішення конкурсної комісії щодо виділення стипендій вже готове. Останнє слово – за тернопільськими депутатами.  На сесії міської ради, яка відбудеться цієї п’ятниці, мають розглянути це питання.  Кошти на іменні стипендії виділятимуть з міського бюджету.

 

 

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top