Ви знаходитесь: Головна / Новини / Аби захистити авто правоохоронці рекомендують встановити GPS-трекери

Аби захистити авто правоохоронці рекомендують встановити GPS-трекери

Лише за цей рік в області зареєстрували сорок вісім крадіжок автомобілів. Більше половини з них – у самому Тернополі. Методів у крадіїв для цього чимало.

ТАРАС РЕДЬКВА, оперуповноважений управління кримінальної поліції ГУНП в області

«Автомобілів старіших видів, це способом підбору ключа, зламу серцевини та інших. Вже  більш сучасні автомобілі, іномарки престижного класу та інші відкривають шляхом сканування автомобілів та перепрошиванням бортового комп’ютера».

Щоправда власники автомобілів часто самі провокують злочинців, забуваючи закрити вікно, залишаючи цінні речі. Захистити свій транспортний засіб можна встановивши системи GPS-навігації. Вона приймає сигнал з GPS-каналів та супутників. Тому автовласник може контролювати свій транспорт з будь-якої точки. Для цього потрібно лише знати пароль та мати доступ до Інтернету.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник Управління поліції охорони в області

«Також система дозволяє здавати автомобіль під охорону. Якщо зловмисник спробує викрасти автомобіль, то на пульт прийде сигнал «тривога», де відразу буде направлений сигнал поліції охорони».

Розміри пристрою невеликі, тому його можна заховати будь-де в автомобілі.

ВОЛОДИМИР СЛІДЗЕВИЧ, заст. начальника центру технічної охорони Управління поліції охорони в області

«Це може бути, як в районі мотору, так і може бути всередині автомобіля, під торпедою або в якомусь іншому місці. До нього підключаються дві антени, які дозволяють надати доступ до найбільшої кількості супутників. Чим більше супутників, ловить прилад, тим краще визначити місце автомобіля та його переміщення».

Також можна встановити кнопку термінового виклику поліції, яку водій натискає у критичній ситуації. На тривогу миттєво реагує наряд поліції охорони.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top