Ви знаходитесь: Головна / Новини / Більше трьох тисяч порушень ПДР зафіксували патрульні у Тернополі за місяць

Більше трьох тисяч порушень ПДР зафіксували патрульні у Тернополі за місяць

З 12 серпня по 12 вересня патрульна поліція Тернополя проводила місячник безпеки дорожнього руху. Тобто, додатково залучали в середньому ще близько 20 екіпажів. Впродовж цього часу поліцейські зафіксували більше трьох тисяч випадків порушення правил дорожнього руху.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заст. начальника УПП в м. Тернопіль

«При патрулюванні, зокрема, патрульні поліцейські звертали увагу на ті порушення, які найчастіше призводять до вчинення ДТП. Це порушення режиму швидкості, порушення правил обгону, порушення правил проїзду перехресть і основне – керування транспортним засобом у стані сп’яніння».

ІВАН СПРИДОНЮК, заступник командира батальйону УПП в м. Тернопіль

«Водій в стані сп’яніння скоїв ДТП на «горбатому мосту», на водія було винесено 5 адмінматеріалів, так як водій залишив місце ДТП, керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, не мав при собі відповідних документів, відмовлявся пред’явити документи, вийти з автомобіля, але найбільше чого він боявся – це своєї дружини. Він працює водієм і основний заробіток їхньої сім’ї залежить від нього. Зараз він буде позбавлений права керування на рік. Дохід сімї і утримання сімї лежало на ньому у великій частині. От його дії призвели до того, що сімя має проблеми і має проблеми людина».

Випадків керування у нетверезому стані за місяць поліцейські  задокументували – 92, а це третина від загальної кількості за час роботи поліції. Кожна четверта автопригода, констатують патрульні,  відбувається через надто швидку їзду, а кожна п’ята через порушення правил маневрування.

ІВАН СПРИДОНЮК, заступник командира батальйону УПП в м. Тернопіль

«Деякі водії, так само, як і мешканці Тернополя, частіше скаржилися на те, що працівники патрульної поліції реагують більш жорстко, ставляться більше вимогливо до водіїв. Але, з іншої сторони, ми стараємося рухатися в Європу, стараємося жити за європейськими принципами. Кожен водій має усвідомлювати, що відповідальність за порушення перед законом має бути і водій несе відповідальність не тільки за своє життя і здоров’я, а й за життя і здоров’я тих людей, які проходять повз, рухаються так само по дорогах».

Загалом  місячник безпеки дорожнього руху дав результат, розповідає заступник начальника патрульної поліції.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заст. начальника УПП в м. Тернопіль

«ДТП з летальними випадками зменшилася у 5 раз, за місячник безпеки дорожнього руху і було травмовано на половину менше осіб під час ДТП. Тобто, це такий з основних показників, що ми добилися під час місячника безпеки дорожнього руху, крім всіх інших».

Також працівники сектору безпеки дорожнього руху обстежили вулично-шляхову мережу, щоб визначити ділянки доріг, які перебувають у невідповідному стані.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top