Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі запрацював туристично-інформаційний центр

В Тернополі запрацював туристично-інформаційний центр

В Тернополі відкрили перший в Україні цілодобовий туристично-інформаційний центр.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, керівник туристично-інформаційного центру

«В нас більшість транспорту приїжджає і від’їжджає вночі і нам необхідно, щоб туристично-інформаційний центр працював також в нічний час. Також вперше в Україні заклад працює в режимі соціального кафе. Всі доходи від продажу кави, сувенірів та наданих послуг туристично-інформаційного центру підуть на розвиток туризму міста та на різноманітні проекти. В нас є розписано куди ці кошти підуть і як, і буде щоквартальний звіт, скільки коштів ми заробили і куди витратили».

Гостям міста в центрі запропонують безкоштовну туристичну мапу, де є 98 причин відвідати Тернопіль. Також туристи зможуть там зігрітися напоями та скористатися Інтернетом. Приміщення для центру виділила міська рада, на 10 років безкоштовної оренди.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради

«Станом на цей рік ми вже прийняли в місті 150 тисяч туристів. Найбільша наша проблема і найбільше, з чим ми зараз працюємо, щоб наші туристи залишалися в нас в місті ночувати. Тому що більшість, ми вивчали це питання, це туристи, які проїжджаються упродовж дня і від’їжджають, тобто ми боремося за те, щоб вони все-таки залишалися у місті. Наша стратегічна ціль, це на одного мешканця повинно припадати 5 туристів в рік».

Наразі вже запрацював сайт туристично-інформаційного центру vse.te.ua, де вже скоро обіцяють розмістити графік заходів на новорічно-різдвяні свята.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, керівник туристично-інформаційного центру

«Ми плануємо на католицьке Різдво в Тернополі організувати польські колядки, польську кухню і хочемо візуалізувати костел, який був на місці ЦУМу, за допомогою новітніх технологій доповненої реальності. А також запланована дуже велика кількість подій на новорічно-різдвяні свята. Ми хочемо, щоб ці новорічно-різдвяні свята дійсно стали піковими для Тернополя і сюди притягнули велику кількість гостей».

Знайти туристично-інформаційний центр можна на вулиці Грушевського,2  (неподалік четвертої школи).

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top