Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЗНО-2017 триватиме з 23 травня по 16 липня

ЗНО-2017 триватиме з 23 травня по 16 липня

Зовнішнє незалежне оцінювання – 2017 триватиме з 23 травня по 16 липня, з урахуванням додаткової сесії. Перелік предметів, розповідають в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти  – той самий, що і раніше, їх загалом 12. Кожен зареєстрований учасник матиме право вибрати не більше чотирьох. Особливістю тестування буде те, що три з них випускник зможе зарахувати як державну підсумкову атестацію.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Зокрема, обов’язково – українську мову (там мова і література, але – лише українська мова), математика або історія України, на свій вибір. Ну і третій предмет – з переліку тих, що залишаються і виносяться на тестування».

Натомість, реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 6 лютого, і триватиме до 17 березня.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Особливістю реєстрації буде те, що випускники загальноосвітніх навчальних закладів будуть реєструватися чи самостійно, чи в навчальному закладі, але навчальний заклад збирає весь необхідний комплект документів і централізовано відправляє їх до регіонального центру для подальшої обробки і, власне, подальшої реєстрації. В тих же ж документах буде зазначатися вибір предметів як державної підсумкової атестації».   

Крім того, перевірити себе випускники зможуть і на пробному тестуванні. Графік його проведення стане відомий трохи згодом.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top