Ви знаходитесь: Головна / Новини / Микулинцям виповнилось 920 років

Микулинцям виповнилось 920 років

920 років виповнилось Микулинцям. Щоб гучно відзначити День народження тут підготували чималу розважальну програму.

ПЕТРО  ОСИПЧУК, голова Микулинецької селищної ради

«Ну, звичайно традицію не хотіли навіть в такий час, який зараз є, порушувати. Тому програма в нас побудована на такому, щоб і патріотичне виховання, ну і звичайно так, щоб послухати українську гарну музику. Перша частина – це наші колективи, які представляють наш будинок культури і громади представляють колективи  і наших сіл, які увійшли в громаду, ну а потім запрошені ще гурти».

Привітали Микулинці з Днем народження і представники влади. Голова облдержадміністрації Степан Барна розповідає, з нагоди свята місцева громада отримала подарунок.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Зокрема, йдеться про те, що майже 3,5 млн. гривень ми спрямували в соціальну інфраструктуру даного містечка, ми здійснюємо заміну водопроводу, а також реконструкцію двох шкіл. В Микулинцях  є вже сформована нова опорна школа, в яку інвестовано вже в цьому році для покращення умов для навчання дітей майже 1 млн. гривень і ще чекаємо 2 млн. гривень, які будуть вкладені в цю школу».

На святкування завітали як місцеві мешканці, так і гості з інших населених пунктів. Серед яких і подружжя Коваленків.  Приїхали вони з міста Чорноморськ, Одеської області, на відпочинок у місцевий оздоровчий санаторій.  Кажуть, у Микулинцях вже не вперше.

ВІРА та ЮРІЙ КОВАЛЕНКИ, гості свята

«Культурно, доходчиво, доступно, приветливые люди, единственное, что погода вас немножко не балует, а так, очень хорошо.  Вчера в Тернополе были.Прекрасно, фонтаны, дорожки центральные, ухоженность, кухня прекрасная. Люди замечательные, девочки, западняни – это великолепные люди, с красивыми, теплыми сердцами».

Самі ж мешканці Микулинців зізнаються, кращого міста у світі для них не існує.

 «Ми маємо дуже прекрасну фортецю, маємо фабрики, заводи працюють, в нас дуже красиві діти, маємо красиву школу, цього року наша школа є опорною, ми теж цьому дуже раді».

«Я люблю свої Микулинці»

 

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top