Ви знаходитесь: Головна / Новини / На проспекті Злуки оновили дитячі майданчики

На проспекті Злуки оновили дитячі майданчики

Своя гірка, карусель та гойдалка-балансир тепер у повному розпорядженні дітвори з будинків на проспекті Злуки 1 та 5. Їхні батьки не раз зверталися із проханням встановити поблизу дитячий майданчик, оскільки діти майже не мали де гратися.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради

«В цьому році зроблено прибудинкову територію в будинку Злуки 1 і, взагалі, по Злуки в декількох дворах. Проведені відповідні ремонти, оновлена територія і ми звернулися спільно з ЖЕКом, який обслуговує цей житловий фонд до всіх комерційних структур, які працюють. Тут же, на цьому окрузі, в цьому будинку, щоб вони долучилися до того, що вже зроблено, щоб допомогли встановити майданчик. І от якраз одна із структур – це комерційний банк відгукнувся, «ПриватБанк» і встановили цей дитячий майданчик».

Представник банку зізнається, встановлення дитячого майданчика саме біля будинку на проспекті Злуки, 1 має символічне значення.

ОЛЕКСАНДР ЖИЛЬЦОВ, керівник регіонального прес-центру «ПриватБанку»

«В цьому будинку встановлений один із самих перших банкоматів нашого банку, який, взагалі, був встановлений на Тернопіллі. Тому, відповідно, будинок Злуки, 1 має для нас історичну цінність також. Тому ми хотіли в міру, в силу можливості, покращити благоустрій цього будинку, але ми надіємося, що будемо працювати і на далі, і в інших ділянках міста».

Самі ж діти дуже швидко полюбили нові гойдалки. Батьки кажуть, вони майже не пустують, адже в будинку малечі багато, тому і поповнення майданчика дуже бажане.

 

 

Автор: INTB_TE

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top