Ви знаходитесь: Головна / Новини / На черговій сесії облрада внесла зміни до обласного бюджету на цей рік

На черговій сесії облрада внесла зміни до обласного бюджету на цей рік

Почати засідання вчасно, о 10-й годині, депутати обласної ради вкотре не спромоглися, як і ефективно попрацювати. Однак, кілька важливих проектів рішень таки проголосували. Зокрема реорганізували комунальну установу «Обласний центр профілактики і боротьби зі Снідом» у  «Тернопільський обласний наркологічний диспансер». Та внесли зміни до обласного бюджету на цей рік.

СТЕПАН  СКИБИЛЯК, директор департаменту фінансів Тернопільської ОДА

«Ми спрямовуємо 634 тисячі гривень у вільному залишку коштів на 1 січня цього року на наші бюджетні установи для забезпечення сплати Єдиного соціального внеску. Питання спрямування з 4-х джерел обласного бюджету коштів на співфінансування дороги під кредитний ресурс, який надається нашому «Укравтодору», це 760 тис. грн.»

Однак, чи не найгостріше стоїть зараз питання фінансування профтехосвіти. Степан Скибиляк каже, обласний бюджет один з небагатьох, який не може впоратися з фінансуванням профтехосвіти.  Однак, вирішення цієї проблеми шукають.

СТЕПАН  СКИБИЛЯК, директор департаменту фінансів Тернопільської ОДА

«Ми будемо пропонувати вирішення питання за рахунок стабілізаційної дотації. Ми розберемося детально з профтехосвітою, оскільки там теж на наш погляд, директора хитрять. Спецфонд в профтехосвіті є, але він чомусь не пропонується для спрямування на заробітну плату. Ми вивчимо комплексно це питання і будемо вносити це питання на сесію обласної ради».

Чимало уваги присвятили депутати кадровому питанню газети «Свобода» після чого пішли на перерву. Вже пізніше проголосували за утворення двох спортивних шкіл – зимових та літніх видів спорту. А також надали дозвіл на передачу їм приміщення на вул. Шептицького, 26 у Тернополі.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top