Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівників сфери фізичної культури та спорту привітали зі святом

Працівників сфери фізичної культури та спорту привітали зі святом

Працівників сфери фізичної культури та спорту привітали із професійним святом. За досягнення та чималий внесок у розвиток активного способу життя тернополян міський голова нагородив їх грамотами та відзнаками.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«З кожним роком в Тернополі збільшується кількість людей, які ходять, займаються, в спортивні гуртки. В нас збільшується кількість спортзалів, футбольних майданчиків, спортивних майданчиків. Зросла кількість тренерів. Дуже добре, що крім того, що розвивається спорт більше професійний, збільшується кількість людей, які займаються масовим спортом, це говорить про здоров’я нації в цілому. Це в першу чергу завдяки всім вам! Тренерам – завдяки плідній роботі, спортсменам – завдяки досягненням. Десь трошки завдяки нам, бо ми не забуваємо фінансувати спорт і створювати більш сприятливі умови для заняття спортом».

Серед нагороджених – тренер з греко-римської боротьби – Костянтин Липка. Каже, цим видом спорту займався 14 років, а шість працює тренером. І додає, боротьба виховує позитивні якості характеру.

КОСТЯНТИН ЛИПКА, тренер з греко-римської боротьби

«Загалом, боротьба виховує всі якості. Не всі стануть олімпійськими чемпіонами світу, але фізично розвиненими і загартованими до життя особистостями стають всі. Ми вчимо дітей бути хорошими громадянинами своєї країни, патріотами. Тому, що на міжнародних турнірах підноситься прапор країни, вони повинні достойно представляти честь. Психологічна підготовка здійснюється, щоб діти були готові до різних стресів, тому що виграш – це одна справа, а поразка – зовсім інша, щоб діти були готові до перемог та поразок в їхньому особистому житті».

Однак, пишається, що має більше приводів порадіти успіхам своїх вихованців, які стають призерами як всеукраїнських, так і міжнародних змагань.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top