Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Скільки тернополяни платитимуть за опалення, залежатиме від погоди

Скільки тернополяни платитимуть за опалення, залежатиме від погоди

Ще першого липня тарифи на централізоване гаряче водопостачання та опалення для тернополян зросли майже вдвічі. Особливо відчутним це стане з початком нового опалювального сезону. Зокрема, що стосується тепла, то мешканці житлових будинків, обладнаних будинковими лічильниками, та абоненти, які встановили квартирні засоби обліку, платитимуть з розрахунку 1249 гривень 15 копійок за одну гігакалорію. Для тернополян, помешкання яких тепловими лічильниками не обладнані, квадратний метр опалюваної площі коштуватиме 30 гривень 52 копійки. Втім, оскільки з грудня минулого року нарахування відбувається за іншою методикою, у скільки реально обійдуться такі послуги, залежатиме від погоди.

НАТАЛІЯ КРАСІЦЬКА, начальник служби збуту теплової енергії КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Якщо тариф становить 30 гривень 52 копійки на температуру – 0,5 зовнішнього повітря, значить, якщо температура буде вища – тариф буде менший».

Якщо ж середня температура буде нижчою, готуйтеся платити більше.

НАТАЛІЯ КРАСІЦЬКА, начальник служби збуту теплової енергії КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Що стосується гарячої води – за умови підключення рушникосушильника вартість одного кубічного метра буде коштувати 72 гривні 74 копійки, і за умови відсутності рушникосушильника – 67 гривень 11 копійок за кубічний метр».

У службі збуту теплової енергії нагадують – споживачі мають право звернутися за субсидією.

НАТАЛІЯ КРАСІЦЬКА, начальник служби збуту теплової енергії КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Але, відповідно до 48 пункту 630 постанови, по закінченню опалювального сезону теплокомуненерго подає на перерахунок субсидій. Тому в повідомленні про субсидії є обов’язкова частка платежу, яка не відміняється протягом опалювального сезону. І я нагадую і прошу наших споживачів дотримуватися і, все-таки, здійснювати ці платежі, відповідно тих повідомлень, які їм буде вручено відділом субсидій, для того, щоб по закінченню сезону не виникали борги і не було зайвих питань».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top