Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільських резервістів відправили на навчання
Тернопільських резервістів відправили на навчання

Тернопільських резервістів відправили на навчання

Тактична та вогнева підготовка, удосконалення практичних навичок індивідуальної підготовки та бойове злагодження чекає ще сотню резервістів з усієї області. Вже вдруге, за рішенням Генштабу ЗСУ, проводять навчання резервістів.

ОЛЕКСАНДР СКУМБРІЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату

«Був вже перший етап з 3-го вересня. Це вже другий етап. Під час першого етапу було відправлено близько 200 чоловік до визначених частин. Цього разу відправляємо 102 чоловіка. Це рядовий сержантський склад і офіцери запасу. До оперативного резерву зараховані люди, не тільки, які були в АТО, а й які пройшли строкову військову службу і які демобілізовані під час тих черг мобілізації, які були в нас в державі».

Майже всі із сотні резервістів були в зоні АТО. Серед них і Володимир, який був мобілізований під час п’ятої хвилі, воював у 17-й окремій танковій бригаді.

ВОЛОДОМИР ШУСТ, резервіст

«Треба постійно робити перепідготовку, щоб людина не забувала свої навики. З часом, коли людина не займається, чим займалася, так як у військовій справі: чи навідник, чи механік-водій, він забуває свої навички, ті що здобув за час несення служби».

Більше року на фронті провів і Іван Голяш, розповідає на передову пішов добровольцем.

ІВАН ГОЛЯШ, резервіст

«Воював під Первомайськом, Брянка, Стаханово, Троїцьке.  Ну для мене, то, я можу сказати, що нормально, бо я пройшов вже своє. Але ті хлопці, що не були, то дуже мало. Принаймні хоч 3 місяці треба, щоб їх вчити, щоб знали, що таке АГС, що таке СПГ, щоб взагалі були пов’язані із бойовою професією».

В кінці зборів, кажуть у військкоматі, проведуть масштабне бригадне навчання, стрілятимуть і зі стрілецької зброї та колективного застосування. Після чого військові повернуться додому. До слова, для перепідготовки резервістів передбачили і соціальний пакет.

ОЛЕКСАНДР СКУМБРІЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату

«Буде компенсовано їм грошове забезпечення на підприємствах. І якщо громадяни є безробітними буде компенсована середня заробітна плата. З боку Міноборони компенсація, з боку держави, буде для роботодавців компенсуватися по заключенню договорів, по закінченню цих зборів».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top