Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі запрацювала єдина аварійно-диспетчерська служба

У Тернополі запрацювала єдина аварійно-диспетчерська служба

Проблем з аваріями у внутрішньо-будинкових мережах у тернополян бути не повинно. З початку вересня в місті запрацювала новостворена аварійно-диспетчерська служба, яка миттєво готова реагувати на екстрені випадки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Відбувається реформування системи житлово-комунального господарства, де чітке розмежування надавачів послуг і вартості послуг. Скажімо, теплопостачання, водопостачання, яке передбачає тільки передачу тепла і води. Воно вже не передбачає такі послуги, як аварійний ремонт, їх не включено в тариф. Ці послуги включені в тариф підприємств, які надають житлово-комунальні послуги. Зараз створюються нові ОСББ, управляючі компанії – вони не завжди мають можливість також надати послуги по аварійному ремонту, зробити будь-які види елементарних робіт, скажімо, труба трісла чи щось потекло. Для того, щоб люди знали, до кого їм звертатися, створюються спеціальні аварійні бригади, поки що таких служб створено дві».

Одна з них, що на вулиці Степана Бандери, 94, працює вже майже місяць. На диспетчерську службу за добу приходить кілька десятків дзвінків, однак, в штаті три бригади, які наразі справляються із викликами.

БОГДАН ФІЛЬ, майстер аварійної служби

«Були випадки на Протасевича, 6 там текла заглушка, виїжджала аварійна там ліквідувала, поставила нову, на Протасевича, 4а на бульварі, 5 були такі. В нас станом з першого по сьогоднішній день було таких 14 викликів і аварійна нормально справилася, ліквідувала це все. Одразу, тільки получаємо дзвінок, чергова машина стоїть, вони сідають на машину і виїжджають».

МИХАЙЛО ДЕРЕВОРІЗ, директор ПП «Східний масив»

«Як ви бачите сьогодні працює дві аварійних машини. Вони повністю обладнані всім необхідним інструментом, а також електрозваркою, газозваркою, насоси для викачки води. Тобто, повністю, для повної локалізації всіх аварійних ситуацій, які можуть виникнути в тому числі в опалювальний період».

У службі запевняють, готові і до початку опалювального періоду, тоді буде більше аварійних ситуацій, а відповідно викликів. Кажуть, при потребі кількість працівників збільшать. На разі, міський голова звертається до тернополян з проханням заздалегідь укласти договір з аварійною службою.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми звертаємося до керівників ЖЕКів, до керівників ОСББ заключати з ними договори про аварійне обслуговування. Хто такі угоди заключить, тоді в разі будь-якої аварії аварійна служба приїжджає, проводить ремонтні роботи, за які оплачує ЖЕК або ОСББ, люди вже не платять. Якщо звертається якийсь мешканець будинку, де такої угоди нема заключено, але в нього сталася проблема, йому треба відремонтувати будь-що, тоді для нього ця послуга буде платною».

Таким чином, окрім цілодобової лінії 15-80, тернополяни можуть одразу звернутися до конкретної аварійної служби. Номер аварійної служби ПП «Східний масив» – 067 350 88 33.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top