Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі з’явилася ще одна медійна сім’я

У Тернополі з’явилася ще одна медійна сім’я

Відтепер назавжди разом, поєднані коханням, Богом та державою – Олена та Антон. Вона – журналіст, він – телеоператор. Вона з мікрофоном – у кадрі, він з камерою – поза кадром. Саме професія познайомила та з’єднала долі двох молодих людей. Новоспечене подружжя зізнається, тоді, чотири роки тому, навіть не уявляли, що стануть чоловіком та дружиною.

АНТОН КИРИЧУК та ОЛЕНА (ЮРИК) КИРИЧУК

«– Ні ми не могли подумати ні під час першого, ні під час другого знайомства, але під час третього… То вже… – Ми довго працювали разом, перед тим на практиці ми ще були разом працювали. Не «приїлися». Це такий стереотип, що приїдаються люди, якщо один одного любиш, то, я думаю, що, якщо один одного любиш, то, я думаю, що не приїдається. – Нам ніколи не було важко працювати разом, навпаки, це краще працювати разом. Бо коли ти йдеш, ти завжди відчуваєш, що біля тебе є підтримка».

Історію Олени та Антона від самого початку знає і його рідна сестра, також журналіст – Олена Левандовська.

ОЛЕНА ЛЕВАНДОВСЬКА, сестра нареченого

«За чотири роки вони, насамперед, подорослішали. Тому що одруження – це дуже серйозний крок. Я вважаю, що вони дуже гармонійно доповнюють один одного. Антон, хоча такий і веселий, і любить пожартувати, але, водночас, він дуже зібраний. А Оленка така, дівчинка серйозна, але часом така справжня дівчинка, може щось забути. І щось сьогодні зранку Антон їй там: «Так, Оленка, ану не забудь те, ти зібралася? Ми вже через п’ять хвилин маємо бути в тебе!». Тому, я вважаю, просто вони дуже підходять одне одному. В такої сімї однозначно буде гарне майбутнє, світле!».

Привітати молодят прийшли найдорожчі люди, друзі та колеги.

ІВАН КИРИЧУК, батько нареченого

«Вони будуть задоволені, і ми будемо задоволені. Ви знаєте, Антон вибрав її дійсно по любові. Стільки зустрічалися, там нема ніякого примусу, там от, дивлюся, він щиро хоче її, а вона його, і ми тішимося з того».

ІВАН ЮРИК, батько нареченої

«Я своїй донечці, і буду казати вже своєму сину, бажаю тільки здоров’ячка, благополуччя, Божого благословення і, щоб їх на кожному кроці оберігала і охороняла Матінка Божа. Внуків дочекатися!».

Самі ж молодята у те, що вже побралися, поки ще не зовсім вірять.

АНТОН КИРИЧУК та ОЛЕНА (ЮРИК) КИРИЧУК

«– Та я не знаю, якесь таке відчуття і не передати словами. Навіть, не віриться, що вона тепер стала моєю жінкою. – Якісь такі змішані відчуття, знаєте. Я була готова до того, що ми станемо подружжям і перед Богом, і перед людьми. Чи я хвилювалася? Мабуть – ні. Я була настільки готова і впевнена і в людині, і в тому, що сьогодні відбувається, тому я абсолютно не хвилююся, але я дуже щаслива. Напевно, в сотні разів щасливіша, ніж будь-коли».

Колектив телеканалу ІНТБ щиро вітає новоутворену родину Киричуків із першим спільним святом. Нехай подружнє життя завжди буде тільки світлим та радісним.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top