Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЄС та ООН і далі сприятимуть місцевому розвитку області
ЄС та ООН і далі сприятимуть місцевому розвитку області

ЄС та ООН і далі сприятимуть місцевому розвитку області

З 2008 року Тернопільщина є місцем реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За цей час вдалося завдяки співфінансуванню реалізувати більше сотні проектів. Зокрема у сферах енергозбереження, охорони здоров’я, водопостачання та вуличного освітлення.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Не можу не відзначити вашу ініціативу в питанні створення кооперативного руху. Хочу відзначити, що сьогодні це стало певним пріоритетом державної політики в області, створення кооперативного руху. Більше того, ми намагаємося кооперативний рух нав’язати, навіть, великим агрохолдингам. Щоб вони не лише обробляли землю технікою, а й працювали в напрямку створення робочих місць. На прикладі ваших шести кооперативів, котрі помогли нам створити в Тернопільській області. Маємо можливість демонструвати добрі приклади для інших підприємств сільськогосподарських, як треба працювати з людьми».

Представник проекту – Хендрік Ван Зіл наголосив, що реалізація низки мікропроектів була можливою завдяки спільному фінансуванню, в тому числі – місцевої влади та самої громади.

ХЕНДРІК ВАН ЗІЛ, міжнародний менеджер проекту ЄС/ПРО ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

«Зі сторони Програми Розвитку ООН я дуже радію успішності впровадження ініціатив в області. З 41 ініціативи, 30 – завершені, ще 11 в процесі завершення. Зараз ми працюємо над тим, чи ми можемо отримати фінансування від Європейської комісії для продовження нашої роботи».

До слова, нещодавно втілили ще один такий мікропроект – створили кооператив в селі Рудка, Кременецького району. Загальний бюджет склав більше восьмисот тисяч гривень, левову частку становлять кошти «Місцевого розвитку, орієнтованого на громаду».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top