Ви знаходитесь: Головна / Новини / В області провели осінню толоку

В області провели осінню толоку

Хоч День довкілля відзначають у квітні, однак жителі Тернопільщини вирішили не чекати весни, аби прибрати місцеві території. Днями по всій області відбулася акція з благоустрою та підвищення екологічної свідомості.

ЮРІЙ НИШТА, голова Теребовлянської РДА

«Прибираємо ми за цей рік другий раз, перший раз був, коли був День довкілля, це було весною. Приємно, що тоді прибрали дуже велику площу. Практично, всі узбіччя, по всіх дорогах, в тому числі, і в населених пунктах. Приємно сьогодні спостерігати такий момент, що все ж таки відчувається, що менше люди почали смітити. Це говорить про те, що, мабуть,  все ж таки, якась культура до нас повертається».

СНХ: МИХАЙЛО СТАШКІВ, голова Чортківської РДА

«Люди розуміють, що зберегти довкілля, кожен повинен починати з себе. Якщо ми не будемо смітити, то не потрібно буде і прибирати. Ми своїм прикладом, адміністрація, влада, десь нам вдається, що ми показуємо приклад».

Спершу за прибирання узбіч взялися держслужбовці та працівники органів місцевого самоврядування. Пізніше, до них долучилися і всі небайдужі.

ЮРІЙ ГАЙДУК, заступник голови Гусятинської РДА

«Кожна сільська рада, кожна міська рада, кожний населений пункт сьогодні прибирають узбіччя, цвинтарі, всі території. Ми стараємося прикрасити і прибрати нашу землю».

ПАВЛО ЛОСИК, міський голова м. Копичинці

«Зараз працюють бригади біля районної лікарні, дитячий садок, школа №1 і міська рада. Практично всі скверики отакі, де біля шкіл, біля таких, де біля загальних доступних місць, де багато народу, там йде прибирання сьогодні. Цього року ми провели порядка до 20 толок, починаючи з березня місяця».

СТЕПАН ГАЛЯБАРДА,  поет, заслужений діяч мистецтв України

«Дуже приємно, що саме громада, яка сьогодні створюється в нашій державі сама вирішує, сама організовує людей. Всі розуміють, що це треба для самих людей».

Загалом, участь в загальній толоці взяли понад тисячу жителів краю.  В цей же день по всій області здійснювали висадку лісу. Таким чином на Тернопільщині з’явилося близько 100 тисяч молодих дубів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top