Ви знаходитесь: Головна / Новини / До кінця року всі школярі Тернополя матимуть підручники

До кінця року всі школярі Тернополя матимуть підручники

Учні 4 та 7-х класів знову недоотримали підручники. Оскільки їх досі повністю не надрукували. Це тому, пояснює Ольга Похиляк, що школи обрали не лише різні видавництва, а й підручники різних авторів.

 ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Для восьмого класу на сьогоднішній день діти стовідсотково, заклади забезпечені підручниками. Для учнів четвертих і сьомих класів, як-які заклади, 50-60% забезпечені, але постачають підручники видавництва згідно угод. В угоді до 31 грудня поточного 2016 року стовідсотково без винятку підручники мають бути завезені».

Сподіваються в управлінні освіти лише на те, що умови договору видавництва виконають  і книжки до кінця грудня в школи доставлять. На щастя, принаймні один підручник на парті діти мають і навчальний процес триває. А учнів заохочують вчитися наполегливо, адже з вересня тернопільські школярі почали отримувати іменні стипендії за навчання.

 ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«17 іменних стипендій у різних галузях, це і мовознавство, математика, історія, спорт, мистецтвознавство. 17 номінацій і в кожній номінації по 3 місця. Відповідно, по 300 гривень отримає кожен учень починаючи з вересня».

А також стипендію отримуватиме і кращий учень кожної школи. Натомість, батьки дошкільнят скаржаться, що у дитсадках доводиться вносити додаткову плату. Ольга Похиляк запевняє, базовими потребами дошкільні заклади міська рада забезпечує повністю.

 ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Дуже часто на батьківських зборах батьки самі ініціюють заміну штор, килимів… Не варто і не потрібно цього робити. Придбання різних дидактичних матеріалів, зошитів, ручок, олівців, роздаткового матеріалу, власне, – це в основному за рахунок батьків потреба. На миючі засоби, є в нас відповідні статті, коли при прийнятті бюджету ми кошти виділяємо».

Вже незабаром депутати візьмуться за новий кошторис міста на 2017 рік. За словами Ольги Похиляк, попередньо,  в ньому будуть передбачені гроші на ремонти навчальних закладів. В наступному році для дошкільнят планують відкрити ще додатково 5-6 груп.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top