Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Карітас» поділився з потребуючими дарами осені

«Карітас» поділився з потребуючими дарами осені

Щодня обіди для всіх потребуючих і мало не щомісяця благодійні акції влаштовують у благодійному фонді «Карітас». Цього разу ділилися осіннім врожаєм.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Продуктові набори і пакунки, де є картопля, де є морква, де є буряк, де є також і квашена капуста. І завдяки нашим благодійникам ми можемо їм це дати і поділитися, тому, що живемо направду в нелегких часах. Хочеться подякувати благодійникам постійним, які пам’ятають і знають про «Карітас», а також і добродіям, нашим жертводавцям, фермерським господарствам, приватним підприємцям».

Загалом, вдалося підготувати кілька сотень пакунків.

«Я все молюся за таких спонсорів, за те, що вносять пожертвування, внески. За те, що люблять нас, бідних, голодуючих, і тих, що на вулицях, тих, що на вокзалах».

«Підтримують нас. Дають нам продукти, дають нам одяг».

Акцію «Дари осені» провели не лише для соціально незахищених категорій. Поділилися врожаєм і з вимушеними переселецями.

НАТАЛІЯ МАСНИК, керівник соціальних проектів ТБФ «Карітас»

«На сьогоднішній день в нас більше 83 сімей, але є такі особи, які вже переїхали, змінили місце життя. На загал, «Карітас» в Тернополі надав допомогу більше 2000 внутрішньо переміщеним особам».

ЯНА, переїхала з сім’єю з Луганська

«Трошки більше двох років тут в Тернополі. Помагає ліками «Карітас», помагає продуктами, речами помагає. Навіть, візочок малому дав «Карітас». Ми дуже вдячні, бо відчуваємо ту підтримку і людей, і «Карітасу» тут в Тернополі. Без цієї підтримки було б дуже нам важко».

Також тут переселенцям надають психологічний супровід, діє безкоштовна пральня, їдальня, для дітей проводять уроки англійської мови. Допомогти можуть і звичайні тернополяни. Вже скоро в «Карітасі» готуватимуть акцію до Дня святого Миколая в грудні.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Заохочуємо вже на майбутнє і благодійників, людей доброї волі, наших тернополян спричинятися по-маленько до потреб дітей, які, можливо, не будуть мати повноцінного подарунку, але завдяки вам вони його зможуть отримати».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top