Ви знаходитесь: Головна / Новини / Майже півсотні дитячих майданчиків з’явилося у Тернополі цього року

Майже півсотні дитячих майданчиків з’явилося у Тернополі цього року

До кінця 2016-го в Тернополі облаштують ще 7 дитячих майданчиків. Загалом, від початку року в місті з’явилося 45 ігрових площадок.

ОЛЕКСАНДР ЧУРІЛОВ, головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

«Сім дитячих майданчиків ще встановлюється, в тому числі на даний час проводяться роботи по встановленню великого ігрового дитячого та розвиваючого комплексу на Новому Світі. Дані роботи заплановано завершити десь найближчим часом. Це буде великий ігровий дитячий комплекс, який буде включати багато ігрового обладнання, таких, як ставляться на бульварах, в сквериках. Відповідно, він буде розрахований на більшу кількість людей і на дітей у різному віці».

Вартість звичайного дитячого майданчика, встановленого на прибудинковій території близько 30 тисяч гривень. В цю суму, входить проектна документація та самі елементи конструкцій, гойдалки тощо. Відповідно до гарантійних умов, упродовж 5 років виконавець зобов’язується усувати дефекти,  пов’язані із якістю обладнання та проведених робіт. Однак, це не стосується навмисних пошкоджень вандалами.

ОЛЕКСАНДР ЧУРІЛОВ, головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

«З метою запобігання, умовно кажучи, протидії пошкодженню ігрового обладнання сторонніми особами та вандалами, на великих ігрових комплексах в місті Тернополі розміщується відеоспостереження і ведеться цілодобовий нагляд».

Тому тернополян закликають добросовісно ставитися до комунального майна. Щодо дитячих майданчиків, то вони розраховані переважно на дітей від 3 до 8 років.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top