Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мешканці Тернопільщини найбільше в Україні подали заявок на лотерею «Грін Кард»
Мешканці Тернопільщини найбільше в Україні подали заявок на лотерею «Грін Кард»

Мешканці Тернопільщини найбільше в Україні подали заявок на лотерею «Грін Кард»

З 4 жовтня по 7 листопада триватиме реєстрація на лотерею «Green Card». Тобто, візи, яка дає дозвіл на проживання та працевлаштування в Америці, людині, яка не є її громадянином. Віце-консул США Валері Рід каже, Україна серед лідерів країн по кількості поданих заявок. Кожного року близько 9 мільйонів українців беруть участь у лотереї. З них левова частка – тернополяни.

ВАЛЕРІ РІД, віце-консул США

«Минулого року було 9 мільйонів аплікантів з України, з яких більше 4 тисяч стали переможцями. 12% із Львівщини, 17% – Івано-Франківщини та 39% – Тернопільщини».

Подати заявку досить просто, серед вимог – лише повна середня освіта. Однак, за час існування лотереї «Green Card», з’явилося чимало шахраїв та посередників, які намагаються заробити на бажанні людей отримати американську візу.

ВАЛЕРІ РІД, віце-консул США

«Участь у лотереї безкоштовна і нам відомі такі випадки, коли треті особи або посередники вимагають велику суму грошей за реєстраційний номер без якого потім людина не може звернутися по візу за програмою. Відомі випадки, коли так звані посередники замовляються доставку паспортів з візами на своє ім’я, що так само створює незручності для аплікантів».

Тому, віце-консул, закликає тернополян не користуватись послугами третіх осіб при участі в лотереї «Green Card».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top