Ви знаходитесь: Головна / Новини / Під час осінніх канікул курсуватимуть додаткові потяги

Під час осінніх канікул курсуватимуть додаткові потяги

Під час осінніх канікул, в період з 27 жовтня по 7 листопада залізницею курсуватимуть додаткові потяги в популярних напрямках. Зокрема і через станцію «Тернопіль».

МИХАЙЛО ЖУКОВ, заступник начальника залізничного вокзалу станції «Тернопіль»

«Три потяга додаткових буде ходити через станцію «Тернопіль». Це два потяга будуть на Київ ходити, а також один на Одесу. Ті всі поїзда, які курсували через станцію «Тернопіль», тобто тих 20 пар поїздів, вони, як курсували, так і будуть курсувати».

Варто зауважити, що зміщення у графіку курсування деяких потягів будуть 30 жовтня, коли українці востаннє переведуть годинники на зимовий час. Ознайомитися з графіком руху поїздів та придбати квитки можна на порталі «Укрзалізниці», (booking.uz.gov.ua) або ж в залізничних касах. Також, в грудні з’явиться новий графік руху потягів.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, заступник начальника залізничного вокзалу станції «Тернопіль»

«Щодо нового графіка, який буде вводитися в грудні місяці, десь з 10, 11, 12-го грудня, там додатково планується така розмова про те, щоб в нас група прицепних вагонів, два купейних та два плацкартних, до 358 поїзда. Тобто,  це 357, 358, потяг, який Київ-Рахів буде курсувати, ця група вагонів, вона буде відчіплятися по станції «Тернопіль» і в зворотньому напрямку буде причеплятися на Київ і з Києва до Рахова».

Таким чином, каже Михайло Жуков, Тернопіль отримає додатково близько 180 місць для пасажирів.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top