Ви знаходитесь: Головна / Новини / Радник Арсена Аракова закликає створити громадську раду по взаємодії із поліцією

Радник Арсена Аракова закликає створити громадську раду по взаємодії із поліцією

В нашій області має бути створена робоча група по взаємодії з органами, які координує Арсен Аваков, про це під час зустрічі з активістами заявив радник міністра, Володимир Мартиненко. До групи увійдуть усі охочі, які  хочуть допомогти якісному реформуванню поліції.

ВОЛОДИМИР МАРТИНЕНКО, голова громадської ради МВС України, радник Міністра внутрішніх справ України

«Для того, щоб зробити такий зворотній діалог, для того, щоб зробити конструктивну критику, щоб її почути. Для того, щоб можна було щось коригувати відносно змін і для того, щоб це можна було впроваджувати вже із участю громадськості.  Ця робоча група буде співпрацювати в областях, абсолютно з усіма управліннями. Але це буде робоча група в складі, структурі громадської ради МВС».

Навіть, та частина особового складу поліції, котра вже пройшла переатестацію не залишитися недоторканою. Радник міністра закликає громадськість одразу реагувати на будь-які компрометуючі факти.

ВОЛОДИМИР МАРТИНЕНКО, голова громадської ради МВС України, радник Міністра внутрішніх справ України

«Хотів би попросити громадськість до всіх цих процесів долучитися. Давайте розуміти, що в поліції працюють в тому числі живі люди, які також роблять помилки, які також йдуть на якісь злочини, які також перевищують свої службові обов’язки, відповідно, цих людей треба з системи вичищати, систему треба будувати по-новому».

Випадок, коли вже переатестований працівник поліції вчинив порушення днями зафіксували на Тернопільщині. 10 жовтня в Кременці при отриманні хабара в розмірі 8 тис. грн. Управлінням внутрішньої безпеки в області спільно з СБУ був затриманий заступник начальника Кременецького відділу поліції. Кошти він вимагав за сприяння у вирішенні питання про закриття кримінального провадження через шахрайство.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«Кожного ранку на перезмінці, в нас пів 9 зранку перезмінка і всі райони на зв’язку, ми обговорюємо те, що робиться у нас в області, а також я зачитую всі події пов’язані з особовим складом по Україні. Кожний ранок я читаю: там перевищення службових повноважень, там на хабарі поліцейський попався, там відносно поліцейського було вчинено злочин, так далі і тому подібне. Людей, які не попереджені, що цього робити не можна – не має. Вчинив – буде відповідати».

До слова, в результаті переатестації в кожній області рекомендували звільнити від  6 до 30% працівників відомства. Тернопільська область не виключення.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«По першій категорії в нас 4 працівника, які не пройшли. По другій категорії в нас 16 працівників, по третій – 59, яких комісії прийняли рішення вигнати з поліції. Є ряд людей, яких порекомендували на нижчі посади. Тобто, ми реалізували вже 64 рішення, решта рішень ще не реалізовані, тому що 51 працівник написали апеляційні скарги і вони вже знаю, що розглянуть, але висновки мають з дня на день підійти».

Однак, в результаті переатестації з’явилася ще одна проблема  – нестача працівників. Загалом в області бракує близько півтисячі  правоохоронців, серед них і більше тридцяти слідчих.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top