Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни вимагають не корумпованих судів

Тернополяни вимагають не корумпованих судів

Колишні пайовики Щепановського влаштували пікет під стінами міськрайонного суду на Котляревського, 34. Кажуть, суди погрузли в «болото», а адвокати у своїй роботі керуються не тільки законодавством.

ГАЛИНА ТЕЛИЧКО, голова СК «Олімпія-Б»

«Ми бачимо, що суддям в цьому болоті дуже тепло та затишно. І трошки, щоб їх трохи витягнути з цього болота, щоб вони ввійшли в нормальне русло, сьогоднішня наша акція вийти і допомогти тернополянам судитися згідно закону України, а не закону грошей. Де тато – суддя, мама – суддя, а син або дочка – адвокати. Це зловживання, тому що таких адвокатів називають, «адвокати-почтальйони», так як вони не стараються захищати своїх клієнтів в судах в правовому полі. А стараються тільки вирішувати ці питання за рахунок грошей».

Близько 4 років споживчий кооператив відстоював свої права у судах. Кажуть, і досі це робить. Тернополян закликають також не мовчати та направляти свої відгуки про роботу судів та скарги в антикорупційні органи.

ГАЛИНА ТЕЛИЧКО, голова СК «Олімпія-Б»

«Судді, подавши заяви у відставку, навіть, не збираються йти у відставку. Це просто такий «маневр», відкликати потім свої заяви і відкликати декларування. Тому наша акція сьогодні і про те, щоб судді не уникнули декларування, вища кваліфікаційна комісія суддів надала нам відповідь на наш запит інформаційний, що у разі відкликання заяв судді, щоб ми повідомили вищу кваліфікаційну комісію і судді, які відкличуть заяви повинні будуть одразу подати декларації і пройти оцінювання кваліфіковане».

Нагадаємо, на початку вересня представники кооперативу пікетували апеляційний суд в Тернополі. За їхніми словами, одна з причин – при автоматичному розподілі суддів, їм призначили суддю, який виявився родичем адвоката, який захищав у одній зі справ, інтереси протилежної сторони.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top