Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський економічний університет відзначив 50-річчя

Тернопільський економічний університет відзначив 50-річчя

Замість пар в четвер 20 жовтня студенти економічного університету гучно святкували, співали, танцювали та приймали вітання. Їхній Альма-матер виповнилося 50 років. Про свято знало, мало не все місто. Адже, близько обіду від головного корпусу закладу рушила багатотисячна колона, із студентів та викладачів. Йшли пішки аж до головного майдану Тернополя, яку за кілька хвилин заповнили вщент.

ІРИНА, студентка 4-го курсу факультету обліку та аудиту ТНЕУ

«Я вважаю наш університет одним із кращих, тут дуже хороші викладачі, вони завжди лояльно ставляться до студентів».

За роки існування університет випустив майже двісті тисяч випускників, а це практично кількість населення Тернополя. Десятки тисяч випускників, сьогодні знані та успішні підприємці, економісти, громадські діячі, спортсмени та доктори наук.

СНХ: ОКСАНА ДЕСЯТНЮК, директор навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ

«Перший великий ювілей, який ми святкуємо. За цих, можливо, в історичному аспекті невеличкий період університет зробив дуже багато. Від маленького відділення київського університету став потужним провідним вузом. Для мене – це дуже знакова подія, я його закінчувала, від першого дня в університеті з 1988 року, як навчалася, залишилася викладати, аспірантура, докторантура. Я горджуся, що працюю в цьому університеті».

Від студента економічного університету до Президента України. Не пропустив святкування ювілею своєї Альма-матер і Віктор Ющенко. Який більше сорока років тому закінчив аграрний факультет ТНЕУ.

ВІКТОР ЮЩЕНКО, Президент України (2005-2010), випускник ТНЕУ

«Я прийшов в інститут, де був один навчальний корпус, до нього прироблене крило адміністративне, один гуртожиток – все, більше нічого в нас не було. Ні спортмайданчика, ні спортивного залу. Малесенький гуртожиток і наш набір, я думаю, був десь 270 чоловік. Це була мірка до того, що вже зроблено, яким став цей університет і насправді – це один із величних проривів і в освіті, і в фінансовій науці».

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор

«Університетська родина сьогодні – це п’ятнадцятитисячний колектив студентів, це біля двох тисяч працівників, це 79 докторів наук, 568 кандидатів – це є наша еліта, гарант того, що наші студенти отримають фахову освіту. Ми велика університетська родина, ми святкуємо сьогодні ювілей. Зі святом дорога, Альма-матер!»

Ще чимало вітальних слів на адресу Тернопільського національного економічного університету лунали під час урочистої частини в драмтеатрі. Пізніше, святкування продовжилося святковим концертом на Театральному майдані.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top