Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські рятувальники відсвяткували 35-й ювілей та відкрили оновлене депо

Тернопільські рятувальники відсвяткували 35-й ювілей та відкрили оновлене депо

35 років минуло з часу створення державної пожежної охорони Тернополя. Відзначили ювілей у пожежній частині на «Новому Світі», де подякували тим, хто роками рятував та рятує тернополян.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України в області

«Були нагороджені ветерани, адже 35 років тому в місті Тернопіль з професійної пожежної охорони розпочалася воєнізована, яка переросла зараз в державну пожежну охорону і можна сказати, що 35 років була заснована вже, основний вид пожежної охорони в Тернополі. Тому були нагороджені ветерани служби, які очолювали пожежну охорону Тернополя з 1981 по 2015 роки».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Можна сказати з гордістю, що в Тернополі діє повноцінна пожежна команда, яка здатна виконувати будь-які завдання, які б надзвичайні ситуації не траплялися в Тернополі як навколо Тернополя, завжди є оперативне реагування, завжди є якісне професійне реагування. В нас є спільний проект, який ми реалізовуємо, це – комунальна пожежна команда. Це проект, який ми реалізовуємо спільно з пожежниками і я хочу сказати слова вдячності всій пожежній частині, всім рятувальникам за їх допомогу у розвитку міста».

Також у цей день в першій пожежній частині відкрили нові гаражні приміщення та оновлену тренувальну вежу, висотою з п’ятиповерховий будинок. Якій вже більше 30 років.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України в області

«Щоденно заступаючи на чергування кожний рятувальник проходить відповідні вправи до графіка, і саморятування ви сьогодні бачили. Ви бачили вправи з висувною драбиною, підйом у вікно 3-го поверху, а також ми продемонстрували вправи з штурмовою драбиною. На сьогоднішній день в місті знаходиться 4 частини і одна комунальна установа, це порядка 8 відділень. Крім того є резервна техніка, спеціалізована. Це в аварійно-рятувальному загоні, це хімічні автомобілі, водолазні підрозділи, які також надають послуги з рятування людей, як в місті Тернопіль, так і по області».

Наразі, служба користується технікою 80-90х років, тому Віктор Маслей каже, ведеться робота по оновленню автопарку. Також у мерії діє програма підтримки та розвитку пожежної частини. До слова, побудували гаражні приміщення та оновили тренувальну вежу також спільно з міською радою.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top