Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Вишнівці відбулося останнє «Свято Замку» цього року

У Вишнівці відбулося останнє «Свято Замку» цього року

Вишнівецький замок на Покрови став місцем проведення свята. Саме звідси походить рід українського козака Дмитра «Байди» Вишнівецького.

ЮРІЙ ЮРИК, заступник голови Тернопільської ОДА:

«В нас це певний такий фінал, підведення підсумків, на якому ми хочемо десь підсумувати всі наші здобутки, які відбулися на протязі цього року. Переосмислити їх і налаштуватися на покращення, як якісних підходів святкування днів замків, так і, найважливіше, у їхньому змістовному навантаженні. Таке поєднання Дня захисника України, УПА, українського козацтва, святкування дня замку – воно дасть якраз той внутрішній зміст, який надихне, як тих людей, які сьогодні присутні на нашому святі, так і всіх наших співгромадян».

ОЛЕНА, жителька с. Вишнівець:

«Це дуже чудова перспектива і цим дуже задоволені, що у нас, у Вишнівці, проводиться таке свято. У зв’язку з тим, що це свято не тільки для, ну, замків, це свято і для діток, і для батьків. І відзначаємо День захисника Вітчизни, це свято важливе для всіх нас».

Ті, хто відвідали Вишнівецький палац з нагоди свята, мали можливість скуштувати польову кухню, придбати сувеніри та зустріти козаків і лицарів.

АНДРІЙ ВЕРХОЛА, клуб історичної реконструкції «Збаразький гарнізон»:

«Це для того, щоби донести до людей традиції тогочасного світу, ознайомитись з їхніми традиціями і просто весело провести час».

Окрім того, у палаці можна було подивитись експозицію тернопільського художника Олега Кіналя «Славетні князі Галицькі-Острозькі».

ОЛЕГ КІНАЛЬ, художник-ілюстратор:

«Виставка експонується другий раз. Перший раз вона пройшла успішно на Форумі видавців цього року. Це вперше на Тернопіллі вона, оскільки Тернопілля тісно повязано з Острозькими і князями Галицькими. Ми вирішили це зробити, приурочити це і на річниці цього свята в замку Вишнівецьких».

Нагадаємо, цьогоріч на Тернопільщині провели 12 свят замків.

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top