Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі іноземка з дитиною залишилася на вулиці без документів

У Тернополі іноземка з дитиною залишилася на вулиці без документів

Тернополян просять допомогти іноземці, яка опинилась в важких життєвих обставинах. Дівчину з Нігерії з двомісячною дитиною, за її словами, вигнали на вулицю власники квартири, яку вона винаймала, та забрали паспорт. Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Володимир Шевченко, регіональний координатор уповноваженого з прав людини.

ВОЛОДИМИР ШЕВЧЕНКО, регіональний координатор Уповноваженого з прав людини у Тернопільській області

«Позавчора, коли вона була на вулиці, була дуже холодна ніч. Сніг, навіть, падав і виганяти людину на вулицю з дитиною, то, взагалі, брєд. Ми під’їхали потім в лікарню міську, вона була обстежена і лікарі положили її на діагностику, ще аналізи будуть брати і таке інше, в цієї дитини».

Говорити на камеру іноземка відмовилася, сказала лише, що хоче, аби власники квартири повернули їй нігерійський паспорт. Справою зайнялися правоохоронці.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору комунікації ГУ НП в Тернопільській області

«Зі слів самої іноземки та зі слів людини, в якої вона винаймала квартиру, вимальовується така картина, що іноземка зняла подобову квартиру, попросила на 3 дні, на три доби, вартість доби, за домовленням, 350 грн. Проживши три дні іноземка відмовилася платити, оскільки, пояснила, що в неї немає коштів оплатити цю квартиру. Відповідно, паспорт вона залишила в замін гарантії оплати. Зі слів жінки, яка здавала цю квартиру, що паспорта в неї теж немає. Проте, наразі, я думаю працівники поліції перевіряють цю інформацію».

Чи легально дівчина знаходиться в Україні, перевіряє міграційна служба. Інформацію про те, що вона є студенткою медуніверситету у виші спростували. Що ж до дитини, то вона народжена в Україні. Зараз разом з мамою знаходиться в лікарні на обстеженні.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top