Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вперше на Тернопільщину приїхав посол Індії

Вперше на Тернопільщину приїхав посол Індії

З початку року наша область здійснила оборот товарами з Індією на 1,7 млн дол. Експортувала зернові культури та електричне устаткування. Натомість, з Індії на Тернопільщину везли переважно органічні хімічні сполуки, а також освітлювальне обладнання, нитки, каву, чай та прянощі. Поглиблювати співпрацю з областю приїхав посол Індії.

МАНОДЖ КУМАР БХАРТІ,  Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні

«Є багато нішевих унікальних сфер, де співпраця між Індією та Тернопільщиною може розвиватися. Це туризм, сільське господарство, освіта та інші».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Ми зазначили, що ринок Індії є унікальний. 1 мільярд 200 мільйонів населення, які потребують продукцію виробництва сільського господарства, зокрема бобових – можуть бути предметом налагодження відносин між аграріями Тернопільщини і бізнесом Індії. В Україні на цей момент навчається біля кількох тисяч студентів. В Тернопільській області всього лиш 60 студентів. Це достатньо малий відсоток. Ми вважаємо, що цей потенціал можна посилити. Навіть, на думку пана Посла, ми можемо його збільшити щонайменше в 10 разів».

Говорили і про налагодження співпраці між регіонами Індії, і про перспективи спільних проектів у сфері ІТ та бізнесу.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Я думаю, що ми будемо працювати в напрямку налагодження відносин між ІТ-компаніями Тернопілля і Індії в тому, щоб реалізовувати на базі наших технологічних парків, індустріальних парків, ІТ-парків спільні інвестиційні проекти».

МАНОДЖ КУМАР БХАРТІ,  Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні

«Індія зараз розвивається дуже швидко і вона потребує багато технологій. Я хочу звернутися до бізнесменів Тернопільської області. Приїжджайте до  нас, в посольство Індії та описуйте ваші технології і ми будемо обговорювати шляхи співпраці між вами та Індією. І це буде взаємовигідна кооперація для вас, і для нас, як представників Індії».

Що ж до культурної співпраці, то Посол зауважив, що нещодавно індійський фільм вже знімали і в Києві, і в Львові, зокрема в Шевченківському гаю та Стрийському парку.  Наступна локація ж може бути і на Тернопільщині.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Будемо працювати і в напрямку реалізації спільних культурологічних проектів. Днів індійського кіно. Пан Посол запропонував ідею зняти, запропонувати компанії у Індії зняти  один з фільмів на території Тернопільської області».

Ймовірно, влітку 2017-го відбудуться Дні культури Індії на Тернопіллі. Під кінець зустрічі сторони обмінялися подарунками, Степан Барна запросив Посла  відвідати наступний інвестиційний форум Тернопільщини в травні.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top