Ви знаходитесь: Головна / Новини / Все більше тернополян подають показники за допомогою «Особистого кабінету»

Все більше тернополян подають показники за допомогою «Особистого кабінету»

Все більше тернополян подають показники газових лічильників за допомогою сервісу «Особистий кабінет». На сайті підприємства «Газпостач» послуга запрацювала у березні. Відтоді зареєструвалися вже більше 10 тисяч споживачів. В середньому, розповідає інженер-програміст Олександр КалитА, це близько 50-ти осіб щодня.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст:

«За цей час, скажемо так, недовгий час, – це є високий досить показник. В особистому кабінет є перевага в тому, що не потрібно стояти в чергах, не потрібно додаткові робити, скажемо так, рухи, щоб подати той самий показник чи оплатити».     

Аби скористатися сервісом, спершу потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст:

«Є тут кнопочка «Зареєструватись». Тут ми придумуємо собі логін, він може бути довільний, використовуємо свою електронну адресу. Використовуємо пароль,  це є довільний споживача. І використовуємо свій особовий рахунок. Особовий рахунок можна взнати як в нас по контактних телефонах, так по квитанціях, коли людина останній раз оплачувала».   

І вже після цього, ввівши дані, ви зможете користуватися своїм особистим кабінетом.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст: 

«В особистому кабінеті ми будемо бачити свою вулицю, прізвище-імя, на кого вона зареєстрована. Так само можна побачити площу квартири, кількість кімнат, скільки проживають і чи є пільги. Тут в нас є газ, тепло, вода,  електроенергія, Так само в споживачів аналогічно можуть бути пункти меню. Тут ми бачимо останній показник і можемо подати теперішній показник. Після того, як ми подаємо показник, є кнопочка «Передати показник». Якщо ми маємо бажання оплатити, є кнопочка «Оплатити».   

Нагадаємо, окрім Інтернету, подати показники газового лічильника можна і в інші способи, до прикладу, телефоном, скориставшись спеціальною скринькою, або ж – прийшовши особисто.  До слова, з травня розрахунковий центра працює і на вулиці Родини Барвінських.

ГАЛИНА ГОЛОЮХА, заступник директора з постачання та обліку газу ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Тут так само працюють оператори, є каса, де можна оплатити, і також є скринька, де можна подати показники. Це було зроблено для того, щоб розвантажити прийом по вулиці Шептицького, 20». 

У «Тернопільміськгазі» нагадують: показники газових лічильників слід подавати з 1 по 5 число наступного місяця за розрахунковим.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top