Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військовий оркестр артбригади – один із кращих

Військовий оркестр артбригади – один із кращих

Вони грали під проливним дощем у Львові, на гарячому Сході для бійців та місцевих жителів. Навіть, на глибині майже трьохсот метрів під землею, у соляній шахті, виконали державний гімн. А днями на конкурсі військово-патріотичної пісні у Рівному військовий оркестр 44-ї артбригади отримав друге місце серед усіх полків, частин військових та бригад Західного округу.

Як грає військовий оркестр нашої 44-ї артилерійської бригади вже знають, чи не у кожній області заходу України, і не тільки. Були вони і на Сході, кажуть, український репертуар люди і слухають, і підспівують.

ТАРАС КОГУТ, начальник військового оркестру

«Давали концерти по всій Луганській і частково Донецькій областях. Відповідно, ми також, можливо, на підсвідомому рівні зближуємося з місцевим населенням, проводимо агітацію. Тому, що люди є, які взагалі, в принципі, за все життя не бачили не те, що військового оркестру, а, взагалі, жодного оркестру. Репертуар в нас український і зарубіжний, звичайно, не російський. Скажу, прекрасно в Луганській області чи в Старобільську, чи в Лисичанську прекрасно співають і «Червону руту», прекрасно нас зустрічають».

Кажуть, музика зближує. Нещодавно довелося грати у Львові, під дощем, однак перехожі зупинялися та слухали. Адже, військові люди  – не тільки зі зброєю.

ЮРІЙ КУЛЬПА прес-офіцер Тернопільської окремої артилерійської бригади

«Йшли люди звичайні, зупинялися і для них було незвично дивитися, в центральній частині міста грає оркестр, невже перемога, перепитувалися, запитували в чому справа. А ми віталися з ними піснею, зближували один одного з різних областей, з різних куточків України. Розповідали, чим зараз займається наша артилерійська бригада».

Така популяризація ЗСУ та військової служби за контрактом виявилася продуктивною. З’явилося ще близько півсотні охочих вступити на військову службу за контрактом. І хоч вакантного місця в оркестрі немає, роботи в артбригаді вистачає.

ОЛЕКСАНДР ТАНАСОВ, начальник відділу персоналу Тернопільської окремої артилерійської бригади

«В основному це посади водії, номера обслуг, гранатометники, стрільці, кулеметники, механіки-водії, старші навідники, командири гармат».

Обіцяють і гідне грошове забезпечення, і соцпакет, і можливість укласти договір на півроку, для тих, хто вже був мобілізований.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top