Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Головному управлінні юстиції – понад 60 вакантних посад

В Головному управлінні юстиції – понад 60 вакантних посад

В Головному територіальному управлінні юстиції в області шукають працівників. Наразі, розповідають там, є 61 вакантна посада.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області:

«З них 9 – в апараті Головного територіального управління юстиції, 5 – в підрозділах державної реєстрації актів цивільного стану».   

Ще 47 вакантних посад – у підрозділах державної виконавчої служби. Едуард Кольцов наголошує: в законодавчі акти, які регламентують виплату винагороди державному виконавцю, внесено зміни. Зокрема, він отримуватиме 2 % від суми стягнутих коштів.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області:

«Наприклад, якщо по його матеріалах стягнуто 100 тисяч гривень, він отримує 2 тисячі гривень винагороди. Це крім того, що він отримує зарплату. Зараз є приклад по Києву, коли державний виконавець закінчив виконавче провадження на суму, мені здається, близько 100 мільйонів гривень, були повернуті ці кошти. І, відповідно, від 100 мільйонів гривень 2 % – це його. Це виходить 2 мільйони гривень зможе державний виконавець отримати за проведену роботу».  

Відтак, в управлінні юстиції запрошують усіх охочих взяти участь у конкурсі. Основні вимоги до претендентів на посади – наявність вищої юридичної освіти, громадянство України та відсутність судимості.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top